100% hypotéka na začátku roku 2014 – známe podmínky bank

Aktuální informace o hypotékách na celou zástavní hodnotu nemovitosti pro ty z vás, kteří uvažují o lepším bydlení, ale nemají žádné vlastní prostředky. Pojďte se s námi podívat, ve kterých bankách máte šanci na získání této hypotéky a kam naopak nemá vůbec cenu chodit.

02E86974.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Hypotéku na 100 % nemovitosti poskytují ČSOB, Česká spořitelna, Hypoteční banka, Komerční banka, Raiffeisenbank, Unicredit Bank, Wüstenrot hypoteční banka, Sberbank a Equa bank. U jednotlivých finančních institucí se samozřejmě setkáte s rozdílnými podmínkami, za kterých jsou tyto úvěry poskytovány. Přehled těchto nestandardních požadavků najdete v níže uvedené tabulce.

S žádostí o hypotéku na celou zástavní hodnotu nemovitosti naopak vůbec neuspějete v mBank a LBBW Bank.

Přehled bank poskytujících 100% hypotéku a přehled nestandardních požadavků na žadatele

Banka

Poskytuje 100% hypotéku

Poznámka

ČSOB

ano

min. čisté příjmy žadatelů 30 000 Kč, životní či úvěrové poj.

Česká spořitelna

ano

pouze současní klienti banky

Hypoteční banka

ano

min. čisté příjmy žadatelů 30 000 Kč, životní či úvěrové poj.

Komerční banka

ano

 

Raiffeisenbank

ano

 

Unicredit Bank

ano

kromě montovaných staveb

Wüstenrot hypoteční banka

ano

minimálně 2 žadatelé nebo životní pojištění

Sberbank

ano

zvýšené nároky na příjmy klienta

mBank

ne

 

LBBW Bank

ne

 

Equa bank

ano

pouze vybraná skupina klientů či hypotéka na refinancování

Hodnota nemovitosti určená znalcem se může lišit od kupní ceny či nákladů na výstavbu

Hypotéku získáte pouze do výše hodnoty nemovitosti, tak jak ji určí smluvní znalec banky. V drtivé většině případů se takto určená cena nemovitosti rovná kupní ceně či ceně za stavební práce. Zejména v odlehlejších oblastech či atypických nemovitostí však může znalec určit zástavní hodnotu, která je nižší než kupní cena či celkové náklady na stavební práce.

Pokud k tomuto dojde i ve vašem případě, budete muset část kupní ceny či stavebních prací hradit buď ze svých úspor, nebo z jiného úvěru (např. úvěr ze stavebního spoření, spotřebitelský úvěr).

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Financujte své bydlení s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Jak na 100% hypotéce ušetřit?

Hypotéky na celou hodnotu nemovitosti mají u všech bank vyšší úrokové sazby než hypotéky na část hodnoty nemovitosti. Vyšší úrokovou sazbu si však můžete snadno snížit tím, že si u banky, která vám poskytuje hypotéku, sjednáte i běžný účet či úvěrové pojištění. Za sjednání těchto produktů vás totiž banky většinou odmění snížením úrokové sazby (sleva v rozmezí 0,1 – 0,3 procentního bodu). Sjednáním běžného účtu, s nímž jsou měsíčně spojeny náklady v hodnotě desítek korun tak můžete za stejné období ušetřit stovky korun. Podobně je tomu i u úvěrového pojištění, zde při sjednání pojištění s pojistným ve výši stovek korun měsíčně můžete za stejné období ušetřit až tisíce korun.

Pokud vás zajímá, za jakých podmínek můžete 100% hypotéku získat vy, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce s žádostí o bezplatný a nezávazný návrh úvěru.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce