4 typy „nefinančních“ investic, které Vám zpříjemní život a vydělají peníze

14.09.2015 | PR článek | Investování

Investice, to nejsou jen podílové fondy, akce, deriváty apod. Investovat můžete i do sebe, Vašeho okolí a Vašich přátel. I tyto investice přitom mohou nést velmi vysoký výnos. Níže Vám řekneme, jaké 4 typy „nefinančních“ investic považujeme za nejužitečnější.

kalkula_ka.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Investujte do svého vzdělání

Nejbohatší lidé světa stráví každý den min. 30 minut čtením. Pokud jsou na cestách, poslouchají tito lidé audioknihy. Brian Tracy (autor bestsellerů na téma osobního rozvoje, time managementu a obchodních dovedností) na svých seminářích často opakuje, že pokud budete do svého vzdělání investovat částku, kterou měsíčně vydáte na provoz Vašeho automobilu, vzroste Váš příjem do 1 roku o celých 100 %!

Investujte do svého zdraví

Náklady na zdravotní péči (ošetření, doplňky stravy, léky) rostou dramaticky již od 40. roku věku. Kromě toho, že Vám chatrné zdraví vytahuje peníze z kapsy, když musíte hradit náklady na svoji léčbu, brání Vám i v tom, abyste dále rozšiřovali své jmění (z důvodu pracovní neschopnosti se nemůžete plně věnovat svému podnikání).

Základem je v tomto směru prevence. Aktivní životní styl a zdravá strava. Takto snížíte riziko onemocnění civilizačními chorobami a zároveň své tělo i mysl udržíte v kondici, která Vám umožní plné pracovní nasazení.

Investujte do pracovního prostředí

Už jste asi slyšeli o tom, jak „barvité“ jsou kanceláře v Google či Facebooku. Tyto technologické giganty si uvědomují, jak důležité je kvalitní pracovní prostředí pro pro to, aby jednotliví pracovníci mohli podávat dlouhodobě vysoké výkony, byli kreativní, loajální apod. I když nejste CEO velké firmy a máte omezené rozpočty, na vybavení Vaší kanceláře nešetřete. Pořiďte si kvalitní kancelářskou židli (na webu Officeoutlet.cz můžete získat kvalitní kancelářské židle s velkou slevou), pořiďte si kvalitní úložní prostory, kvalitní výpočetní techniku, nešetřete ani na květinách, dekoračních prvcích apod.

Investujte do vztahů

Pokud se můžete opřít o podporu lidí ve Vašem okolí, vstoupá se vzhůru mnohem snáze. Budujte a udržujte pevné vztahy s pozitivními lidmi ve Vašem okolí. Pomáhejte ostatním a oni rádi pomohou Vám. Při budování kariéry se dříve či později dostanete do fáze, kdy již nebudete schopni vše řídit a kontrolovat a pak přijdou vhod lidé, na které se s důvěrou můžete obrátit.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz