Akce Wüstenrot: Půjčka ProBydlení bez poplatků

23.02.2018 | redakce | Tiskové zprávy
Stavební spořitelna Wüstenrot zatraktivnila Půjčku ProBydlení, která je vhodná pro rekonstrukci a modernizaci bydlení. Od 12. února ji lze sjednat bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Klienti tak získají překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu zcela zdarma – neplatí za sjednání smlouvy o stavebním spoření, poskytnutí a zpracování úvěru i vedení úvěrového účtu.
WUS_logo_300x180px.jpg

Wüstenrot očekává, že se zájem o financování rekonstrukcí bude i nadále zvyšovat, zejména kvůli vysokým cenám nemovitostí a stáří bytového fondu v České republice a právě Půjčka ProBydlení má za cíl vyřešit lidem otázku financování. Zájemci o finanční prostředky na koupi vlastního bydlení, jeho rekonstrukci a modernizaci nebo na pořízení družstevního bydlení ušetří až do 30. června 2018 poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Ten činí jedno procento z cílové částky, například u cílové částky 500 000 korun se jedná o 5 000 korun.

„Klienti stále častěji využívají Půjčku ProBydlení na financování rekonstrukcí, zejména starších zástaveb. Proto se i v letošním roce budeme soustředit právě na téma proměny bydlení,“ říká David Krček, produktový manažer stavební spořitelny Wüstenrot. Podle jeho slov si převážná většina zákazníků rozkládá splátky do delšího časového období. Snižují si tím měsíční splátku a přizpůsobují si další výdaje na jiné potřeby v rámci rodinného či osobního rozpočtu. „Největší zájem dlouhodobě zaznamenáváme o Půjčku ProBydlení s dobou splatnosti 22 let,“ uzavírá Krček.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Financujte své bydlení s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Půjčka ProBydlení je překlenovací úvěr, který umožňuje pokrytí výdajů na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale i na pořízení družstevního bydlení. Úroková sazba začíná již na 4,89 % p. a., v případě refinancování dokonce od 4,39 % p. a. Klienti si mohou sami vybrat hned z pěti dob splatnosti: 6, 8, 14, 18 nebo 22 let.

Bez zajištění až 1,5 milionu korun
Výše úvěru bez zajištění může činit až jeden milion korun, v případě družstevního bydlení dokonce 1,5 milionu korun. Půjčku ProBydlení lze využít například na vybavení domácnosti či modernizaci bydlení. Také na střechu, bazén, garáž, zahradní domek, septik, zateplení fasády, ale i administrativní náklady. Podívejte se na podrobný přehled a ověřte si, na co lze půjčku využít.