CHYTRÝ TELEFON K ÚČTU EKONTO KOMPLET

14.10.2015 | redakce | Tiskové zprávy
Raiffeisenbank ke svému vlajkovému účtu eKonto KOMPLET opět nabízí chytrý mobilní telefon. Akce „Banka do kapsy“ přináší novým i stávajícím klientům smartphony značky Samsung s předinstalovanou aplikací Mobilní eKonto. Telefony Samsung Galaxy S5 Mini či Samsung Galaxy J1 mohou klienti získat až do konce letošního roku ve všech pobočkách Raiffeisenbank.
Raiffeisenbank_01.jpg

Aktuální nabídka mobilů vyhoví i náročným klientům

„Chytrý telefon je dnes již naprosto běžným pomocníkem většiny lidí. Díky tomu stále roste počet uživatelů mobilního bankovnictví,“ říká produktový manažer Raiffeisenbank Jan Figlovský a dodává: „Chceme klientům vše co nejvíce zjednodušit a nabídnout jim naše služby skutečně přímo do kapsy. S novým telefonem tedy získají i na trhu oceňovanou aplikaci Mobilní eKonto, kterou jim bankéři na pobočkách rovnou propojí s účtem. A protože si minulou akci klienti velmi pochvalovali, rozhodli jsme se tentokrát nabídnout hned dva typy telefonů. Vybere si tedy opravdu každý.“

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Spravujte své finance s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

S „Bankou do kapsy“ mohou noví i stávající klienti získat chytré telefony značky Samsung ve dvou verzích. Standardní varianta „Banky do kapsy“ nabídne k účtu eKonto KOMPLET zdarma model Samsung Galaxy J1. Prémiová verze pak za příplatek 99 Kč měsíčně model Samsung Galaxy S5 Mini.

Základní podmínkou pro získání chytrého telefonu je využívání účtu eKonto KOMPLET. Noví klienti mobil obdrží s jeho založením, těm stávajícím pak stačí přivést do Raiffeisenbank dva další klienty. Kromě telefonu tím získají rovněž vedení svého účtu zcela zdarma. Pro získání standardní varianty „Banky do kapsy“ je ještě zapotřebí podepsat smlouvu na dva roky, v případě prémiové verze pak na roky tři. V neposlední řadě je jednou z podmínek akce používání aplikace Mobilní eKonto.

Předinstalované Mobilní eKonto nabízí nejen základní služby, jako je posílání a přijímání plateb, správa trvalých příkazů či sjednání půjčky, ale umožňuje například i najít na internetu nejvýhodnější cenu zboží, které si lidé vybrali v kamenném obchodě, kontaktovat svého osobního bankéře či spravovat investiční portfolio.

Více informací k akci „Banka do kapsy“ naleznete na www.bankadokapsy.cz.