Co musíte vědět o prodeji nemovitosti v době méně dostupných hypoték

07.08.2017 | E-consultant | E-Consultant
Hypotéky zdražují. A navíc ji nedostane každý, neboť ČNB zavádí přísnější pravidla. Tohle jsou pro vás důležité zprávy zejména v případě, že uvažujete o prodeji nemovitosti. A situace se bude zhoršovat. Jak vám pomůže prodej nemovitosti s Broker Consulting?
obr2_700x298.jpg

Financování

Základem úspěšného prodeje je, aby kupec získal financování a mohl si vůbec nemovitost dovolit. Tento fakt většinou prodávající při rozhodování s kým prodávat zcela opomíjejí. Máme v nabídce všechny důležité banky a umíme s nimi jednat. V loňském roce jsme v ČR a na Slovensku zprostředkovali úvěry v celkovém objemu 13,4 miliardy korun. Zkrátka dokazujeme, že umíme lidem pomoci získat financování.

Špičková prezentace

Pro prodej nemovitosti je zásadní špičková prezentace na internetu i v okolí, která stojí na nádherných, ale realistických fotografiích. Lidé si s novým bydlením pořizují sen. Je to sen o lepším životě. Sen o komfortnějším trávení volného času třeba s rodinou. S námi jim jejich sen dokážete ukázat, využíváme totiž profesionální fotografy. Naopak vyhněte se videím, snižují počet potenciálních kupců na prohlídkách a to je přesně to, co nechcete.

Prodáváme s developery

Víte, kdo je nejpřísnější a nejnáročnější zákazník v oblasti realitních služeb? Jsou to jednoznačně developeři. Velmi dobře se vyznají a při výběru s kým prodávat hrají o desítky i stovky milionů. Hrají o svou možnost pokračovat na trhu a zachovat pracovní místa svých zaměstnanců. Developeři u nás oceňují nejenom bezpečí a stabilitu spolupráce, ale hlavně to, že kupujícím dokážeme vyřídit bezproblémové financování.