Co přinesl Vašim financím 34. týden

Letem světem 34. týdnem. Co se v týdnu událo zajímavého? Co hrozí vašim financím, či naopak, jaké se nabízejí příležitosti? Redakce vybrala nejzajímavější události uběhlého týdne. Chcete vědět více, sledujte naše zpravodajství.

img_252.jpg
Štít a peníze
Hledáte výhodné POJIŠTĚNÍ?


S námi jej získáte

jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi chrání své zdraví a majetek v hodnotě

21 833 997 777Získejte v průměru o 50 % levnější pojištění
-

Náš návrh pojištění je bezplatný a nezávazný
-

 

 

 

 

[22. srpen] Analytici Goldman Sachs snížili odhad růstu hrubého domácího produktu Spojených států

Pozitivních ekonomických zpráv je nyní poskrovnu. Další polínko do ohně přiložili analytici americké investiční banky Goldman Sachs, když snížili výhled na růst hrubého domácího produktu Spojených států na 1 až 1,5 procenta z původně očekávaných dvou procent.

[22. srpen] Téměř třetina Čechů si myslí, že kapesné je zbytečnost

Kapesné nedává nebo by svým potomkům nedávalo 29 % Čechů. Na Slovensku odmítá dávat kapesné 32 % lidí, naopak v Rusku jsou rodiče neobyčejně štědří – finančního přilepšení se nedočká pouze pět dětí ze sta. Vyplývá to z červencového průzkumu, který finanční společnost Home Credit provedla ve třech zemích, kde působí.

důchodkyně počítá výdaje
[26. srpen] Důchodci mají problémy s placením drahých nájmů

Tisíce důchodců mají problémy s placením nájemného v bytech s deregulovaným nájemným. Nájemné se zvyšuje rychleji než jejich důchody. Jak informují dnešní Lidové noviny, největší potíže mají senioři v Praze a Brně.

[23. srpen] Shopaholik, nové onemocnění a výtvor komerční doby

Shopaholik je osoba, která jakýkoliv stres léčí nákupem spotřebního zboží, které ani nepotřebuje. Shopaholik ztrácí kontrolu nad svými výdají a obvykle nemá ani přibližnou představu o tom, kolik utratí měsíčně, a často ani o tom, kolik by měl bance splatit.

[23. srpen] Úspory z penzijního připojištění lidé zatím investují převážně do bydlení

Z analýzy Penzijního fondu České pojišťovny vyplývá, že klienti, kteří se rozhodli vybrat si své naspořené prostředky z penzijního připojištění, je nevyužívají výhradně na přilepšení v penzi. Co se děje s penězi z penzijních fondů na konci spoření?

[25. srpen] Vláda schválila zrušení daňového zvýhodnění stravenek

Vládou schválené změny představují první fázi III. pilíře daňové reformy, tedy reformy přímých daní. Ministři schválili zřízení jednoho inkasního místa a souhlasili například se zrušením daňového zvýhodnění stravenek.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, spravujte své finance s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich finančních možností kliknutím zde

 

[25. srpen] Ratingová agentura Standard & Poor´s zvýšila České republice rating

Ratingová agentura Standard & Poor´s oznámila, že České republice bylo zvýšeno ratingové hodnocení, a to hned o dva stupně z A na AA-. Toto hodnocení se týká dlouhodobých závazků v cizích měnách, u dlouhodobých závazků v domácí měně dochází taktéž ke zvýšení z A+ na AA.


Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÉHO POJIŠTĚNÍ
Odeslat žádost
Máte dotaz k životnímu pojšitění?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz