Dluhopisový fond se zajištěným výnosem. PS: Nabídka omezena

Láká vás potenciál dluhopisových trhů? Odrazuje vás ale zároveň riziko s touto investicí spojené? A co kdybyste mohli potenciálu dluhopisových trhů využít bez rizika poklesu hodnoty investic? Nebo ještě lépe, pokud byste měli možnost investovat do fondu se zajištěným výnosem? Šli byste do toho? Pokud ano, tak určitě pokračujte ve čtení.

investovani_06_graf_a_euro.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Dluhopisy frčí již nějakou dobu, drobní investoři ale jako by jim nemohli přijít na chuť. Snad za to může přesvědčení, že jsou dluhy čímsi špatným (i když to by čísla o aktuálním zadlužení českých domácností vypadala trošku jinak), nebo snad negativní zkušenosti těch investorů, kteří na podzim roku 2008 realizovali vysoké ztráty. Kdo by chtěl riskovat ztrátu části těžce vydělaných peněz? Zřejmě nikdo.


Hlavně bez rizika

Opatrnost českých investorů je dobře známa i investičním společnostem nabízejícím podílové fondy. Byla tedy jen otázka času, která ze společností vyslyší pomyslné volání investorů a představí produkt, který by nabízel možnost participace na potenciálu dluhopisových trhů se zajištěným výnosem, bez ohledu na vývoj na samotných trzích.
A stalo se. V červnu tohoto roku přišel ČP INVEST se svým Dluhopisovým zajištěným podílovým fondem  se zajištěným výnosem ve výši 18 % za 5 let. Tedy s výnosem, který vysoce překonává jak výnosy na spořicích účtech, tak hlavně inflaci, která z našich úspor ukusuje čím dál tím větší sousta.
Srdce českého střadatele/investora pak jistě potěší to, že jsou výnosy z investice do tohoto podílového fondu osvobozeny od daně z příjmu, pokud tedy ve fondu vydržíte více jak 6 měsíců. Oněch 18 % je tedy čistý výnos.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, investujte výhodně s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde

Zajištěný výnos bez výjimek

Další výhodou tohoto podílového fondu je, že se jedná o opravdu zajištěný výnos, jenž je připsán bez ohledu na vývoj na trzích. Odpadá tedy nejenže riziko případných ztrát, ale dokonce i toho, že vám investiční společnost po splatnosti tohoto fondu vyplatí „pouze“ investovanou částku. U zajištěných podílových fondů jsou totiž velmi často jakékoliv výnosy podmíněny příznivým vývojem na trzích. Tím trochu pozbývá investice do těchto fondů smysl, pokud jste přesvědčeni o budoucím vývoji, můžete investovat přímo do akciových či dluhopisových fondů, to je ale trošku jiný příběh. Doba trvání tohoto podílového fondu je 5 let., Fond se aktuálně nachází v upisovacím období, které trvá od 18. 6. 2012 do 17. 9. 2012. Ještě stále tedy máte možnost investovat do tohoto podílového fondu bez vstupního poplatku, který mimo upisovací období činí 8 %.


A do čeho že vlastně tento fond investuje své, resp. vaše peníze?

Do portfolia fondů jsou nakupovány dluhopisy s dobou trvání odpovídající době trvání fondu, zejména pak korporátní dluhopisy z oblasti finančních služeb, telekomunikací a hutnictví a okrajově i státní dluhopisy s investičním ratingem (tzn. kvalitní státní dluhopisy). Co se týče regionálního rozložení sil, získáte investicí do tohoto fondu dluhopisy emitentů ze střední a východní Evropy s převahou ruských společností.


Co více si přát?

Dluhopisový zajištěný fond ČP INVEST je tedy velmi zajímavou alternativou pro diverzifikaci konzervativnější složky portfolia, u které můžete počítat s vyšším, navíc zajištěným, výnosem než v případě fondů peněžního trhu, navíc při omezení rizik.
A co vy? Využijete této časově omezené nabídky? Chybí vám k rozhodnutí o investování nějaká informace? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoho z uvedených kontaktních formulářů, rádi vám poradíme.

Autor: Petr Rozkošný
Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz