Finanční plán, který Vás doslova dotlačí k Vašim cílům

Spoření, investování, pojištění, vše z toho potřebujete dle většiny finančních poradců k tomu, abyste se v životě mohli mít jednou po finanční stránce lépe. Jenže, životnost finančního plánu, který z Vás doslova vysaje poslední korunu na platbách za finanční produkty, končí první opožděnou výplatou, nemocí či nezaměstnaností. Ano, ono se to plánuje, když je člověk v plné síle a má stabilní příjem. My však známe finanční plán, který je v tomto směru doslova „nerozbitný“

80376123.jpg
Hodiny
ZÍSKEJTE peníze navíc


S námi to dokážete


jsme na trhu již od roku 1998 a máme již

481 293 klientůZískejte řešení pravidelně získávající významná ocenění
-

Náš návrh řešení je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Ano, dnes Vám řekneme o typu finančního plánu, který vytrvá i navzdory nemoci či nezaměstnanosti. A nejen to, na rozdíl od finančních plánů, které se mohou pochlubit maximálně tím, že za Vás zaplatí potřebné výdaje, ten náš Vám bude v době nemoci dokonce i spořit! Ale hezky od začátku…

Základním kamenem každého finančního plánu by mělo být zabezpečit Vám příjmy. Jedná se zejména o zabezpečení pro případ částečného či úplného výpadku příjmu a to nejen prostřednictvím životního pojištění, jak Vás zřejmě napadlo. Proti krátkodobému výpadku příjmů (1 – 5 dnů) Vás nikdo nepojistí, stejně tak může být důvod výpadku Vašeho příjmu ve výlukách pojištění.

 

vítěz testu finančních poradců
Vytvořte si svůj osobní finanční plán a dosáhněte finanční nezávislosti s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde

 

A právě z výše uvedených důvodů pracuje finanční plán s tzv. krátkými penězi, které mají podobu úspor na vysoce úročených spořicích účtech bez výpovědní lhůty (tj. peníze máte okamžitě). Toto „opatření“ Vám zajistí, že např. třídenní pracovní neschopnost nezacloumá Vaším rodinným rozpočtem.

Výše tzv. pohotovostní finanční rezervy, která je určena právě pro případ krátkodobého výpadku peněz odpovídá 3 – 6 měsíčním výdajům (je třeba počítat i s tím, že pokud by se Vám stala nehoda a Vy čekali na přiznání invalidního důchodu, který bude nově Vaším příjmem, může doba do přiznání tohoto důchodu trvat několik týdnů i měsíců).

A teď to rozmnožování peněz

Zabezpečení příjmů však není vše, s čím se musíte spokojit. Na trhu již existuje finanční plán, který Vám zhodnocuje peníze i v době, kdy Vám příjem poklesl z důvodu nemoci či ztráty zaměstnání. Jedná se o finanční plán, jehož součástí je produkt OK pojištění plateb. Toto pojištění je unikátní v tom, že za Vás v době Vaší pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti platí platby na úvěrové i spořicí produkty. Toto pojištění Vám tedy pomáhá zvyšovat Váš životní standard, i když se zrovna nenacházíte v nejlepší životní situaci.

No není to báječné? Vědět, že máte finanční plán, který Vám pomáhá přiblížit se Vaším cílům i v nepříjemných životních situacích? Dejte tedy „košem“ finančním plánům, jež jsou postaveny na zabezpečení příjmů a zhodnocování peněz, které je podmíněno tím, že platby na investování či spoření zasíláte Vy.

Pokud Vás zaujala myšlenka finančního plánu, který Vás k dosažení Vašich cílů doslova dotlačí, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Odeslat žádost o návrh VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Máte dotaz k finančnímu plánu?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz