Fond globálních značek ČP INVEST – řešení akciových investic pro nerozhodné

Také patříte mezi ty, kdo tráví výběrem investic i desítky hodin s tím, že si stejně nakonec nevyberou? Pokud nevíte, jestli je lepší investovat do akcií technologických společností z USA, či se pokusit vydělat na rostoucím automobilovém trhu v Číně či Brazílii, nebo epidemii připomínajícím šíření internetu v Indii, nemusí být vaše situace bezvýchodná.

87459086.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Jste to totiž vy a vám podobní, pro které ČP INVEST založil Fond globálních značek, který své peníze investuje do nadnárodních společností, které vydělávají na aktuálních trendech v jednotlivých koutech světa. Přidanou hodnotu tohoto fondu posuďte sami na třech v portfoliu nejvíce zastoupených akciích.

  • Google – technologický gigant, který dokáže vydělat peníze kdekoliv na světě (kromě Číny). Téměř polovinu příjmů (45 %) této společnosti sice plyne z USA, do budoucna je to však Indie, jejíž podíl na příjmech pravděpodobně poroste nejrychleji.
  • Fiat – téměř polovina (45 %) všech nově vyrobených Fiatů se prodá v Brazílii. Třetím největším trhem, po Brazílii a Itálii, je pak pro tuto značku Turecko, které se na celkových prodejích podílí 5,5 %.
  • Facebook – v pořadí zemí dle počtu uživatelů této společnosti vedou USA, zbytek TOP 5 zemí však pochází z rozvíjejících se trhů, konkrétně Indie, Brazílie, Indonésie a Mexika.

Změna v globálních trendech? Ať se stará CEO

Investiční strategie tohoto fondu je nastavena tak, abyste měli příležitost vydělat na aktuálních trendech bez ohledu na odvětví (např. technologie, automobilový průmysl, stavebnictví), zemi původu nadnárodní společnosti či trh, který zrovna nabízí zajímavé investiční příležitosti.

Jako podílník tohoto fondu můžete v rámci jedné investice ve stejný čas profitovat na prodejích malých Fiatů v Brazílii či Turecku a luxusních Porsche v Číně (podobně je to samozřejmě i u jiných odvětví). Pokud pak dojde k obratu, tj. obyvatelé Brazílie začnou toužit po luxusních Porsche a ti z Číny pak po malých Fiatech, nemusíte své investice nijak upravovat, vše řídí „autopilot“ v podobě nadnárodních společností (tzn. ať se stará CEO dané automobilky).

Potenciál výnosů pak dále navyšuje portfolio manažer fondu, který do portfolia vybírá pouze ty nadnárodní společnosti, u kterých lze očekávat velmi slušné hospodářské výsledky. Fiat a Porsche tak mohou v případě potřeby na místě nejvíce zastoupených společností nahradit např. Ford a BMW.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, investujte výhodně s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde

 

Další výhodou tohoto fondu je fakt, že investice na rozvíjejících se zemích skrze nadnárodní společnosti (nemusíte kupovat akcie čínského výrobce limonád, stačí, když koupíte akcie Coca Coly, která v Číně také působí) je méně riziková než přímá investice, a to minimálně s ohledem na nižší měnové riziko, kdy jsou měny zemí jako USA či Evropská unie méně volalitní než např. brazilský real, mexické peso či indická rupie. Nadnárodní společnosti se navíc proti měnovému riziku zajišťují, tzn. pokles měny některé z rozvíjejících se zemí nemusí nutně znamenat nižší příjmy v dolarech či eurech.

Další rizika (politické, kurzové) jsou v případě této investice již zastoupena v plné míře. Více informací o těchto rizicích, stejně jako dalších výhodách investice do tohoto podílového fondu je vám k dispozici na této stránce webu ČP INVEST

Více informací o tomto fondu vám rádi poskytneme i my. Pokud uvažujete o tom, že byste do tohoto podílového fondu investovali své peníze, rádi vám bezplatně posoudíme vhodnost tohoto kroku ve vašem případě. Stačí, když nás budete kontaktovat prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatné a nezávazné posouzení vašeho případu.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz