Hypotéka bez příjmů Wüstenrot hypoteční banky – mohou ji získat živnostníci i zaměstnanci

Wüstenrot hypoteční banka poskytuje svoji Hypotéku bez příjmů žadatelům bez ohledu na zdroj příjmu, čímž vybočuje z řady bank, který svými hypotékami bez prokazování příjmů cílí především na podnikatele. Šanci na vlastní bydlení tak mají i zaměstnanci s příjmy, které banky standardně neakceptují vůbec či jen částečně (např. diety, důchody, bonusy k základní mzdě apod.)
02J79761.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Nyní se spolu pojďme blíže podívat na podmínky Hypotéky bez příjmu…

Způsob prokazování příjmů

Wüstenrot hypoteční banka po žadatelích o Hypotéku bez příjmů vyžaduje doložení čestného prohlášení všech žadatelů o hypotéku, v rámci něhož tito žadatelé prohlašují, že mají příjmy, které jim umožňují hypotéku řádně splácet. Dále banka vyžaduje potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu (platí pro zaměstnance i živnostníky) a potvrzení od bezdlužnosti od České správy sociálního zabezpečení (platí pouze pro OSVČ).

Způsoby zajištění

I u Hypotéky bez příjmů platí, že je zajištěna nemovitostí. Wüstenrot hypoteční banka akceptuje jako zástavu tyto typy nemovitostí:

  • rodinný dům
  • bytová jednotka
  • stavební pozemek

 

Zastavovaná nemovitost by měla být v dobrém stavebně-technickém stavu. Pokud ručíte nemovitostí starší jak 40 let, je třeba, aby v uplynulých letech došlo k její rekonstrukci (tuto podmínku není nutné splňovat, pokud si berete hypotéku právě na rekonstrukci zastavované nemovitosti). Pokud ručíte stavebním pozemkem, je třeba, aby byl kompletně zasíťovaný a napojený na dokončenou veřejnou komunikaci. Nemovitost se musí nacházet v povodňové zóně 1 – 3.

Dále Wüstenrot hypoteční banka vyžaduje podepsání blankosměnky po celou dobu trvání úvěru.

Kolik a na jak dlouho můžete získat?

Maximální výše Hypotéky bez příjmů činí 3 000 000 Kč (což je výše splňující požadavky drtivé většiny žadatelů o hypotéku), zároveň max. 50 % ceny zastavované nemovitosti, tj. pokud bance ručíte bytem v hodnotě 3 000 000 Kč, můžete získat hypotéku až 1 500 000 Kč. Minimální výše hypotéky činí 300 000 Kč.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Financujte své bydlení s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Maximální splatnost hypotéky činí 20 let, požádat o úvěr může osoba starší 18 let. Zároveň platí, že žadatel s rozhodujícím příjmem (o hypotéku Bez příjmů musí žádat min. 2 osoby) nesmí během splatnosti hypotéky překročit věk 75 let.

Závěr

Hranice maximální výše úvěru 50 % ceny nemovitosti činí Hypotéku bez příjmů vhodnou pro podnikatele, kteří disponují vysokým objemem zdrojů a kteří tak potřebují své bydlení financovat hypotékou pouze z poloviny, přičemž tito podnikatelé nemohou prokázat příjem standardním způsobem (např. z důvodu optimalizace daňového přiznání).

Pokud jde o zaměstnance, v jejich případě je tento produkt vhodný zejména pro žadatele plánující rekonstrukci své nemovitosti, na kterou si potřebují půjčit řádově stovky tisíc korun, přičemž tito žadatelé nemohou prokázat svůj příjem, nebo disponují typy příjmu, které banky neakceptují vůbec či částečně.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce