Hypotéka bez prokazování příjmů – produkt určený především bonitním podnikatelům

Prostřednictví Hypotéky bez prokazování příjmů Hypoteční banky můžete získat na financování svého bydlení až 5 000 000 Kč na max. 40 let. Ovšem, tento produkt není určen zaměstnancům s minimálními či neprokazatelnými příjmy, ale bonitním podnikatelům, jejichž příjmy dle daňového přiznání by nestačily na získání „běžné“ hypotéky s prokázáním příjmů.
02J79761.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Pokud jde o prokazování příjmů, to probíhá prostřednictvím čestného prohlášení ze strany klienta a prověřením finančních poměrů žadatele alternativními způsoby (samozřejmostí je prověření bankovních a nebankovních registrů). Žadatel o hypotéku rovněž bance předkládá potvrzení o bezdlužnosti vůči České správě sociálního zabezpečení.

V rámci Hypotéky bez prokazování příjmů můžete získat částku až 5 000 000 Kč, maximálně však sumu rovnající se 50 % ceny nemovitosti. Ručit můžete bytem, rodinným domem, stavebním pozemkem či rekreačním objektem. Splatnost hypotéky je maximálně 40 let (samozřejmě s ohledem na věk žadatele o hypotéku).

Kromě zajištění nemovitosti požaduje Hypoteční banka dále notářský zápis o uznání dluhu, a to kromě situací, kdy:

  • žadatel již splácí úvěr u Hypoteční banky či ČSOB po dobu min. 3 let
  • žadatel k hypotéce předloží 3 poslední výpisy z účtů s průměrným kreditním obratem, který dostačuje na pokrytí splátky úvěru, rezervy splátky a životního minima rodiny)

Praktický příklad

Pan Novák je soukromím zemědělcem s ročním obratem 2 500 000 Kč, ovšem minimálním základem daně. Pan Novák by rád získal částku 1 200 000 na byt v hodnotě 2 000 000 Kč. Standardní hypotéku však pan Novák nezíská, proto žádá u Hypoteční banky o Hypotéku bez prokazování příjmů. V rámci tohoto produktu mu banka půjčí maximálně 50 % ceny nemovitosti, kterou pan Novák dává do zástavy. Kromě kupovaným bytem pan Novák může ručit i rekreačním objektem na Vysočině v hodnotě 500 000 Kč. Celková cena nemovitostí, jimiž pan Novák ručí, je tedy 2 500 000 Kč, tj. žadatel může získat úvěr na 1 200 000 Kč (48 % zastavovaných nemovitostí).

Pan Novák k žádosti o hypotéku předkládá čestné prohlášení, že má příjmy, jež mu umožňují bezproblémové splácení hypotéky, prohlášení o bezdlužnosti vůči ČSSZ a bankovní výpisy s kreditním obratem, které pokrývá splátku hypotéky, rezervu a životní minimum (tj. pan Novák nemusí podepisovat notářský zápis).

Účely Hypotéky bez prokazování příjmů

S penězi z Hypotéky bez prokazování příjmů můžete v rámci účelovosti naložit tak, jak byste museli naložit s penězi ze standardní hypotéky, tj. půjčené finance můžete použít na:

  • koupi nemovitosti
  • výstavbu nemovitosti
  • rekonstrukci
  • refinancování jiných hypoték či úvěrů ze stavebního spoření
  • vypořádání majetkových poměrů spojených s nemovitostí nebo družstevním podílem (vypořádání SJM po rozvodu, vypořádání dědictví, vyplacení podílového vlastnictví)

Hypotéka bez prokazování příjmů = levný zdroj financí na investice do nemovitosti

Ať již jste bonitní osoba samostatně výdělečně činná či jednatel společnosti a nemůžete prokázat příjmy dostatečně vysoké pro získání standardní hypotéky, zajímejte se o Hypotéku bez prokazování příjmů od Hypoteční banky. Za výhodných podmínek (úrokové sazby jsou stále velmi nízko) můžete realizovat investice do nemovitosti, které byste jinak museli odložit, či je financovat z výrazně dražších zdrojů (např. nebankovní půjčky).

Pokud Vás zajímá, jaké jsou Vaše možnosti získání Hypotéky bez prokazování příjmů u Hypoteční banky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatné a nezávazné posouzení Vašich možností.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce