Hypotéka ProRefin – takové lepší refinancování

S tímto produktem od Wüstenrot hypoteční banky snadno „vyřešíte“ své stávající nevýhodné úvěry, plus můžete získat něco navíc – neúčelovou část hypotéky. Samozřejmě platí, že administrativa spojená se získáním tohoto úvěru je minimální.
02E86974.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

V čem je jiná, než ostatní hypotéky na refinancování?

V rámci hypotéky ProRefin můžete získat peníze na více účelů, tj. nejen refinancování svých současných závazků, ale také:

  • peníze určené na jiné investice do bydlení, např. plánovaná rekonstrukce
  • doplňkovou část, u které nemusíte prokazovat příjem

Další výhodou tohoto produktu je, že jím lze refinancovat úvěry s různou délkou fixace.

Praktický příklad

Manželé Novákovi splácí úvěr ze stavebního spoření a hypotéku s koncem fixace 30. 6. 2016. Již nyní žádají Novákovi o hypotéku ProRefin, prostřednictvím které ihned splatí úvěr ze stavebního spoření. Zbylé prostředky z hypotéky manželé použití na refinancování hypotéky k 30. 6. 2016.

Kdo o hypotéku může požádat?

O hypotéku ProRefin může požádat min. 1 žadatel starší 18 let, přičemž maximální LTV tohoto úvěru činí 85 % (jedná se o LTV, které nesmí překročit účelová + neúčelová část úvěru). Absolutní maximální výše hypotéky činí 15 000 000 Kč (maximální úvěrová angažovanost 1 žadatele).

Maximální splatnost úvěru činí 30 let, přičemž o maximální splatnosti rovněž rozhoduje věk hlavního žadatele o hypotéku (více o tématu maximálního věku pro splácení hypotéky se dočtete v tomto článku: Jaký je maximální věk pro splácení hypotéky?)

Co vše je nutné doložit k žádosti o hypotéku?

Jestliže žadatelé o hypotéku ProRefin splácí své současné závazky řádně a včas po dobu nejméně 12 měsícům a splátka nové hypotéky zároveň nepřevyšuje původní výši splátek, nemusí Wüstenrot hypoteční bance dokládat své příjmy, resp. pro potvrzení příjmů stačí pouze čestné prohlášení a výpisy z Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací (tyto výpisy si zajišťuje banka sama).

Výhodou oproti konkurenci je i to, že metodu zjednodušeného dokládání příjmů lze použít i v případě, že o hypotéku ProRefin žádají pouze někteří z dlužníků původní úvěrové smlouvy. V tomto případě Wüstenrot hypoteční banka požaduje navíc pouze doložení bankovních výpisů za posledních 12 měsíců, ve kterých lze identifikovat platbu splátek refinancovaných úvěrů.

V případě, že má žadatel o hypotéku ProRefin k dispozici původní odhad ceny nemovitosti, může jej použít jako základ pro stanovení nové zástavní hodnoty nemovitosti, kdy si banka na vlastní náklady původní odhad „aktualizuje“.

Součástí žádosti o hypotéku je samozřejmě vyčíslení výše jednotlivých refinancovaných úvěrů. V případě, že je refinancovaným úvěrem jiná hypotéka, je třeba doložit potvrzení „staré“ banky o tom, že se v případě refinancování vzdá svého zástavního práva.

Neúčelová část hypotéky nevyžaduje žádnou zvláštní administrativu, banka skutečně nezkoumá, na co byly prostředky použity. Tyto peníze si žadatel o hypotéku může nechat poslat na svůj účet.

Kdy o ni požádat?

Ti z Vás, kteří k hypotéce potřebují neúčelovou část, či chtějí využít metody zjednodušeného refinancování a zároveň z původních závazků vyvázat některé osoby, mají zřejmě jasno a o nový úvěr požádají právě ve Wüstenrot hypoteční bance. Pokud patříte k té části klientů, kteří chtějí „pouze“ jednoduše refinancovat původní hypotéku, určitě dejte Wüstenrot hypoteční bance šanci. Zaslouží si to nejen příznivými úrokovými sazbami, závazkem nabídky férové sazby na konce fixace, ale také svým přístupem, kdy pravidelně potvrzuje, že na českém hypotečním trhu patří mezi inovátory.

Jestliže Vás zaujala možnost jednoduchého refinancování závazků k Wüstenrot hypoteční bance, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce