Hypotéka Refin Wüstenrot hypoteční banky – co nabízí?

Věděli jste, že podmínky refinancování hypotéky si můžete domluvit až 9 měsíců předem, přičemž úrokovou sazbu máte po celou dobu garantovánu? Nebo že v případě Wüstenrot hypoteční banky neplatí to, že spolu s hypotékou si musíte zřídit i běžný účet? Tyto a další výhody hypotéky Refin Wüstenrot hypoteční banky jsme pro Vás shrnuli na níže uvedených řádcích.
02J79761.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Zjednodušené prokazování příjmů

Žadatelé o hypotéku Refin mohou prokázat své příjmy pouze čestným prohlášením. Této možnosti lze využít v případě, že žadatelé:

  • minimálně 1 rok řádně spláceli refinancovaný úvěr a jiné úvěry, které v tu dobu měli (Wüstenrot hypoteční banka přitom akceptuje 1 splátku po splatnosti u max. 2 úvěrů).
  • žadatelé byli min. po dobu 1 roku  totožní s dlužníky refinancovaného úvěru
  • výše splátky požadované hypotéky nepřesahuje 1,2 násobek splátky refinancovaného úvěru

 

Pozn. v případě, že je žadatelem OSVČ  a požadovaná výše úvěru přesahuje 2 000 000 Kč a zároveň 70 % výše hodnoty zastavované nemovitosti, dokládá tento žadatel i bezdlužnost od finančního úřadu.

Zjednodušené prokazování ceny nemovitosti

V případě, že máte k dispozici původní odhad ceny nemovitosti (ten, na jehož základě jste získali stávající hypotéku), můžete jej použít pro určení ceny nemovitosti u hypotéky Refin, tj. v tomto případě není nutné platit za nový odhad. Jediné, co Wüstenrot hypoteční banka spolu s původním odhadem požaduje, je čestné prohlášení o stavu nemovitosti a aktuální fotodokumentace (fotografie interiéru a exteriéru).

Hypotéku lze „odbavit“ dlouhou dobu předem a s minimálními náklady

Hypotéku Refin můžete získat až 9 měsíců před termínem konce fixace Vaší stávající hypotéky (po celou dobu máte garantovánu úrokovou sazbu). S hypotékou Refin nejsou spojeny poplatky za zpracování úvěru a nemusíte si spolu s ní zřizovat běžný účet.

Co vše lze refinancovat?

Hypotékou Refin můžete refinancovat jiné účelové úvěry od stavebních spořitelen či bank. Účelovost těchto úvěrů je prokazována původní smlouvou.

Maximální výše hypotéky Refin činí 15 000 000 Kč na ne jednu osobu, případně rodinu, zároveň pak max. 90 % hodnoty zastavované nemovitosti. Dále platí, že splatnost hypotéky je nastavena tak, aby byla splacena do doby, kdy žadatel s hlavním (nejvyšším) příjmem dosáhne 75 let věku, hypotéku lze zároveň získat na max. 30 let.

Na závěr je nutné zmínit, že Wüstenrot hypoteční banka si neúčtuje poplatky za rezervaci zdrojů, a že část hypotéky nad 70 % zástavní hodnoty nemovitosti mohou klienti této banky splatit kdykoliv bez poplatku.

V případě, že Vás zaujala možnost zajistit si výhodné podmínky refinancování hypotéky na 9 měsíců předem, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce