Investujte do tajemství úspěchu nejbohatších lidí světa

15.09.2015 | PR článek | Investování

Investice do vlastního osobního rozvoje je zásadní pro Váš budoucí profesní i soukromí život. Rozšířením svých vědomostí zvýšíte svoji hodnotu na trhu práce, můžete se stát více žádaným zbožím, za které jsou zaměstnavatelé ochotni zaplatit více. V případě, že podnikáte, Vám nové znalosti a dovednosti pomohou odlišit se od konkurence a opět, zvýšíte svoji hodnotu na trnu. Toto vše má následně potenciál se pozitivně projevit i ve Vašem osobním životě.

img_169.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

I nejbohatší lidé světa se neustále vzdělávají. Bill Gates, zakladatel společnosti Microsoft, přiznává, že nejvíc lituje toho, že se nenaučil žádný cizí jazyk. Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku, šel vstříc úspěchu na čínském trhu až tak daleko, že se plynně naučil mandarinštinu (čínský dialekt).

Znalosti cizích jazyků bezpochyby tvoří základní pilíř osobního rozvoje a investovat do nich bychom měli největší část z peněz, které jsme odhodláni vložit do dalšího vzdělávání.

Pokud argumentujete tím, že Vám cizí jazyky na škole nešly a že se je nemůžete nikdy naučit, klamete sami sebe. Cizí jazyk jde učit několika způsoby, a pokud si zaplatíte profesionály, úspěch Vás nemine. V soukromé jazykové škole již nebudete součástí 30 členné třídy (můžete zvolit individuální kurzy či kurzy v malých skupinkách), jazyk se budete učit komunikativní metodou (na kterou je v soukromé jazykové škole čas). Na kvalitní soukromé jazykové škole Vás bude výuka bavit a snáze se tak cizí jazyk naučíte (příkladem Vám může být komunikativní metoda výuky angličtiny jazykové školy LITE).

Následně je Vám k dispozici prakticky neomezené množství vzdělávacích materiálů psaných v angličtině. Bez zaváhání si „přelouskáte“ články z renomovaných magazínů či bestsellery z Amazonu a jiných internetových knihkupectví. Následkem toho všeho se snáze odlišíte od své konkurence, kterou předstihnete v know-how, šíři nabízených služeb (služby můžete rozšířit do zahraničí, případně se můžete nabídnout jako překladatel).

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz