Jak se přestat trápit s vedením účetnictví, když čas je drahý

10.06.2016 | E-consultant | E-Consultant

V dnešní době se stále zpřísňují kontroly ze strany orgánů státní správy, zavádí se stále nové povinnosti pro podnikatelské subjekty, a i když vám vede účetnictví externí subjekt, před zákonem jste zodpovědní vy, a ne vaše účetní. Proto je třeba pečlivě volit renomovanou společnost, která má kromě kvalitních odborníků i dostatečné pojištění pro případ, že by vám vedením účetnictví mohla způsobit škodu.

img_217.jpg

Odborníci znají aktuální zákony a studují veškeré jejich novely. Zároveň disponují větším spektrem odborností a kromě finančního a mzdového účetnictví nabízí také personalistu, daňového poradce i právní tým. Pakliže se člověk neživí přímo účetnictvím samotným, bývá pro něj tato stránka podnikání minimálně nepříjemnou povinností zabírající čas, maximálně šíleným byrokratickým labyrintem. A protože je účetnictví neodmyslitelně spojeno s financemi a Broker Consulting je nezávislým finančním konzultantem, který se o své klienty stará komplexně a přináší jim peníze navíc, pomáháme klientům optimálně zprostředkovat také vedení účetnictví.

 

Jaké výhody můžete čerpat, pakliže si necháte pomoci skutečnými odborníky?


  • Kdekoliv na světě máte přístup ke svým finančním údajům prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.
  • Nemusíte absolvovat složitý proces předávání dokladů účetní firmě. Prostě je zašlete elektronicky.
  • Nemusíte přemýšlet a projednávat „jak vám to vychází s účetní“, sami to uvidíte v jasné a přehledné sestavě.
  • Faktury si můžete zadat a ihned odeslat klientům sám. Vždy budete vědět, který klient již zaplatil a který nikoliv.

 

Je třeba rozhodnout se, které činnosti za váš čas stojí a které efektivně a kvalitně koupíte. My vám dokážeme zajistit přesnější a rychlejší informace pro vaše podnikatelské rozhodování, což může v dnešní hektické době znamenat rozdíl mezi ziskem a ztrátou.

V případě zájmu se neváhejte na mě obrátit.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí a sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci vašich možností kliknutím zde