Jak získat výhodný úvěr na bydlení i jiné účely?

Chcete financovat své bydlení? Pokud ano, udělali jste správné rozhodnutí a držíme vám palce. Jak ale postupovat, pokud nemáte sami dostatek finančních prostředků, abyste vše mohli financovat z vlastních zdrojů?
ISS_5096_00237.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Nemusíte se ničeho bát. I v takovém případě je vysoká šance, že se vám podaří bydlení úspěšně vybudovat. Pomůže vám hypotéka na bydlení.

Pořiďte si bydlení za výhodných podmínek

Díky ní bude financování vlastního bydlení snadné.  Trh s hypotečními úvěry je dnes velmi otevřený a panuje na něm velká konkurence. To přináší zisky klientům, kteří z toho mohou vytěžit co nejlepší podmínky. Jaké odlišnosti panují v oblasti hypotečních úvěrů?

  • Výše úvěru, kterou si klient bere, je různá.
  • Různé jsou i výše úroků.
  • Doba splácení se liší.
  • Rozdílná je i doba fixace úvěru.
  • Samozřejmě má každý poskytovatel i jiné výše poplatků.

Současná doba uzavírání hypotečních úvěrů velmi přeje. Hypotéky jsou dostupnější než před několika lety, kdy si je často mohli dovolit jenom movitější klienti. Nyní ale díky významnému poklesu úrokových sazeb mohou hypotéku bez potíží uzavřít i lidé se středně vysokými příjmy. Také došlo k prodloužení splatnosti úvěru. Tím se snížila také průměrná měsíční splátka. Díky hypotéce nemusíte investovat do bydlení najednou, rozložíte si své výdaje do delšího období. Zajistíte si financování bydlení pro budoucnost. Pomůže vám i to, že úroky z hypotéky patří mezi daňově uznatelné náklady.

Hledáte krátkodobý úvěr?

Pokud potřebujete peníze na krátkou dobu, jedním z výhodných řešení jsou nebankovní půjčky ihned. Jak můžeme tyto půjčky charakterizovat?  Jde o malé úvěry, které se pohybují v řádu několika tisíců korun. Jejich výhodou je, že jsou neúčelové. Nemusíte nikomu vysvětlovat, k čemu peníze použijete, to jenom vaše věc. Tyto půjčky jsou spojeny s minimálními nároky na administrativu, protože zde nepotřebujete žádná potvrzení o příjmu. Většinou poskytovatelé také nekontrolují žadatele v registru dlužníků. Vše se dá vyřídit velmi rychle, protože uzavření probíhá pomocí webového formuláře. Peníze získáte prakticky ihned, protože poskytovatelé mají účty u většiny velkých bank, takže se jedná o převod peněz v rámci jedné banky.

Mají tyto půjčky i nějaké nevýhody?

  • Doba splatnosti je krátká. Obvykle se pohybuje do 30 dnů. Prodloužení splatnosti je sice většinou možné, ale je spojeno s poplatkem.
  • RPSN je poměrně vysoké.

Neplaťte nic, co nemusíte

Ovšem malé půjčky mají také své příjemné stránky. Jednou z nich je zcela určitě první půjčka zdarma. Některé nebankovní společnosti neúčtují svým novým klientům u první půjčky žádné poplatky. Vracíte tedy pouze tolik peněz, kolik jste si půjčili. Neplatíte žádné úroky. To je velmi výhodná nabídka.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce