Na cestě do termálních lázní – nezapomeňte na pojištění

Při plánování cest do zahraničního lázeňského střediska si často uvědomujeme nutnost sjednání cestovního pojištění. V případě, kdy za hranice vyrážíme vlastním vozem, však tento produkt a pokrytí všech rizik nestačí.

pojisteni_08_porucha.jpg
Štít a peníze
Hledáte výhodné POJIŠTĚNÍ?


S námi jej získáte

jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi chrání své zdraví a majetek v hodnotě

21 833 997 777Získejte v průměru o 50 % levnější pojištění
-

Náš návrh pojištění je bezplatný a nezávazný
-

 

 

 

Silnice na Slovensku a v Maďarsku jsou nebezpečnější než ty naše

Cestovní pojištění nás chrání před nepříjemností v podobě výdajů za zdravotní péči, která by nám musela být za hranicemi poskytnuta, případě výdaje na náš převoz do České republiky. Ještě však existuje riziko zdravotních následků způsobených dopravní nehodou, ty si přitom již tolik neuvědomujeme. Na dopravních komunikacích na Slovensku a v Maďarsku přitom každý rok dochází k cca o 19 % většímu počtu dopravních nehod než v České republice.

Pojištění, které nám okamžitě přivolá pomoc

Jak toto riziko řešit? Z řad pojistných produktů se nabízí pojištění vozidel s telematickou asistencí UNIQASafeLine. Zde je nám pomyslnou pomocnou rukou čidlo zabudované uvnitř automobilu, které v případě silnějšího nárazu (ať už takto vybaveného auta do nějaké překážky, anebo nárazu jiného auta do toho se systémem) vysílá signál asistenční službě, jež se obratem snaží spojit s řidičem, aby ověřila vážnost situace. Pokud řidič či jiný člen posádky na volání nereaguje, asistenční služba na místo nehody, lokalizované systémem GPS, okamžitě vysílá zdravotnickou pomoc.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes a chraňte své zdraví s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Právě rychlost je pak, více než v ostatních ročních obdobích, kritická při eliminaci rizik poškození mozku či pohybového aparátu a to zejména kvůli ztíženým povětrnostním podmínkám. Nelze se tedy v žádném případě spoléhat na to, že nám potřebnou pomoc poskytne či přivolá některý z projíždějících. Než by se tak totiž stalo, již může být pozdě.

Zvažte, jestli na cestě za hranice budete riskovat

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si chtějí v zimě „nahřát kosti“ v některém ze zahraničních lázeňských středisek, určitě zvažte vhodnost této asistence k pojištění. Stejně jako u jiných pojistných produktů, i zde se velmi pravděpodobně budete moc mýlit jen jednou. V porovnání se zdravotními a finančními následky (např. přestavba domu z důvodu invalidity) lze toto pojištění pořídit za opravdu zanedbatelnou částku, protože palubní jednotku UNIQA svým klientům pronajímá bezplatně na dobu platnosti pojistné smlouvy. Investice do tohoto pojištění jsou však menší také v případě, že máte u pojišťovny UNIQUA sjednáno povinné ručení či havarijní pojištění, a přitom najezdíte ročně menší počet kilometrů. Na tyto produkty totiž získáváte, díky registraci kilometrů a použitých typů komunikace (cesty po bezpečnějších dálnicích se započítávají jen poloviční vzdáleností) slevu až 25 %, viz níže.

 

Přehled slev na povinném a havarijním pojištění

za ujeté km s produktem UNIQASafeline

 

Maximální počet km za rok

 

20 000

16 000

12 000

8 000

Sleva

10%

15%

20%

25%

 

Další informace o tomto produktu najdete na stránkách pojišťovny UNIQA, http://www.uniqa.cz/home/01_obcane/01_vozidla/03_SafeLine.php

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÉHO POJIŠTĚNÍ
Odeslat žádost
Máte dotaz k životnímu pojšitění?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz