Nadstandardní úrok 1,1 % na spořicím účtu? U Wüstenrotu až do konce roku

04.09.2017 | redakce | Tiskové zprávy
Vysoce nadprůměrné zhodnocení připravil Wüstenrot pro všechny stávající i nové majitele spořicího účtu. Do konce roku mohou získat úrok až 1,1 % na všechny nově vložené finanční prostředky. Čím dříve tak peníze na svůj spořicí účet pošlou, tím déle si mohou užívat nadstandardní úrokové sazby. Nabídka platí od 1. září do 31. prosince 2017.
WUS_logo_300x180px.jpg

„Maximální zhodnocení 0,6 %, které nabízí Wüstenrot spořicí účet, navýšíme o dalších 0,5 %. Klienti tak mohou dosáhnout až na úrok 1,1 %,“ říká Pavel Hejzlar, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „A jak je naším dobrým zvykem, nepodmiňujeme získání akční nabídky využíváním jiných produktů či služeb.“

Wüstenrot spořicí účet nabízí základní úrok 0,2 % ročně. K němu si může klient připsat věrnostní bonus až 0,4 % ročně za sjednání fixace prostředků na 3 až 12 měsíců. Pro částky od 30 000 Kč do 1,5 milionu korun tak lze získat zhodnocení až 0,6 % ročně.

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si spoření s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

Až do konce roku si navíc každý klient může zajistit extra bonus 0,5 %. Celkovou sazbou 1,1 % tak budou úročeny všechny finanční prostředky, které klient pošle na svůj stávající spořicí účet po 1. září 2017. Novým klientům si stačí účet založit a převést na něj úspory. Zvýhodněnou sazbou budou úročeny nově vložené prostředky až do 31. prosince 2017.

Akční úrok 0,5 % je připisován na spořicí účet měsíčně stejně jako základní úrok, úrok za fixaci prostředků je na účet připsán po skončení fixace (3 – 12 měsíců). Počet fixací není omezen, je možné je sjednat v minimální výši 10 tisíc korun a kdykoliv bez sankce zrušit. Založení a vedení účtu je zdarma, klient nemusí mít ani běžný účet u Wüstenrotu.