Nejrozšířenější nemoci a jak na nich vydělat

Vysoký krevní tlak, cukrovka, deprese, astma, to jsou v USA jedny z nejrozšířenějších nemocí. Všechny z nich již přitom lze alespoň tlumit pomocí léků. Při současném trendu stárnutí populace vyspělých zemí budou náklady na léčení těchto nemocí čím dál tím více růst, největší výdaje na zdravotnictví jsou totiž spojeny s věkem okolo 60 let. Farmaceutický průmysl, který v loňském roce patřil mezi ty nejvýnosnější, tedy nabízí vysoký potenciál zisků, a to i pro vás.

img_010.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Počet pacientů trpících nejrozšířenějšími chorobami dramaticky roste od 40 let věku člověka, stejně tak pak dramaticky rostou náklady na léčení těchto nemocí. Vrcholu, co se podílu pacientů léčících se z těchto nejrozšířenějších nemocí a podílu nákladů na jejich léčení týče, je období 60 let věku a později.


A je to právě skupina občanů ve věku nad 60 let, jejíž podíl na celkové populaci se zvyšuje nejvíce.  Ve vyspělých zemích činí tato skupina již 20 % celkové populace, v relativně blízké budoucnosti by pak podíl občanů ve věku nad 60 let měl vzrůst dokonce na 30 % a více.


Nemoci, kterými tito lidé trpí, přitom nejčastěji lze léčit, nebo alespoň pomocí léků tlumit jejich projevy. Mezi nemocemi podílejícími se na celkových nákladech na zdravotnictví jsou přitom krevní tlak, cukrovka, astma a bronchitida.

 

 

S přibývajícím počtem lidí v pokročilém věku logicky roste i výše výdajů vynaložených na jejich léčbu. Výrobci léků léčících či tlumících dopady těchto nemocí se tedy mohou těšit z příznivého budoucího vývoje, to jak mohou díky stárnutí obyvatelstva v téměř všech koutech světa očekávat zvýšený zájem o své výrobky a tím pádem i tučnější zisky, potenciál těchto zisků je pak celkem snadno dostupný i vám.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, investujte výhodně s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde

 

Investuje do farmaceutického průmyslu prostřednictvím podílových fondů

Právě díky podílovým fondům je potenciál farmaceutického průmyslu dostupný i vám, coby drobnému investorovi,  kdy můžete začít investovat do farmacie i s pár stovkami korun.

 

Fond farmacie a biotechnologie ČP INVEST

Pokud se rádi vyhnete měnovému riziku a preferujete tak investice v českých korunách, je pro vás pro investice do farmaceutického průmyslu připraven Fond farmacie a biotechnologie ČP INVEST, který se zaměřuje právě na trend stárnutí obyvatelstva a zvyšujících se nákladů na zdravotnictví. Vedle farmaceutického průmyslu investuje fond své prostředky i do oboru zdravotnických potřeb, zdravotnických služeb, biotechnologie a chemického průmyslu, tedy obory, které rovněž vydělávají na stárnutí populace a zvyšujících se nákladech na zdravotnictví.
V případě farmaceutického průmyslu se tento fond pak zaměřuje na silné a zdravé společnosti s významným tržním podílem, kdy je při investování brán zřetel i na aktuálně vyvíjené léky a jejich užitek pro hospodaření společnosti a tím pádem i vaše investice.

 

Nejvýznamější pozice v portofoliu fondu Fond farmacie a biotechnologie

 

Název Podíl
iShares Nasdaq BiotechnologyIndex Fund     
3,93%
Amgen Inc. 3,68%
Merk & Co. Inc 3,54%
Sanofi 3,52%
Biogen Idec. Inc. 3,36%
Teva Pharmaceuticals - SP ADR 3,21%
Pfizer Inc. 3,18%
Eli Lilly (KL) 2,90%
Abbott Laboratories 2,86%
Johnson & Johnson 2,86%

 

V portfoliu Fondu farmacie a biotechnologie ČP INVEST jsou tak zastoupeni významní světoví hráči z oboru farmacie, jako jsou Merck & Co. Inc. (největší farmaceutická společnost světa), Sanofi (majitel české farmaceutické společnosti Zentiva), Pfizer (celosvětově jeden z nejvýznamnějších hráčů v oboru farmacie) a Johnson & Johnson (společnost oceněná odborným magazínem Barron’s jako jedna z nejrespektovanějších a nejuznávanějších společností světa).
Investiční politika Fondu farmacie a biotechnologie ČP INVEST je pak navržena tak, aby vás co možná nejvíce ochránila před tržní volatilitou, tzn. prudkými poklesy kurzů.  Kromě samotného potenciálu farmaceutického průmyslu tedy tento fond také nabízí stabilnější vývoj vašich investic.

 

Závěr

O farmaceutickém průmyslu a Fondu farmacie a biotechnologie ČP INVEST má smysl uvažovat  v případě, že (1) hledáte obor s velmi slibným potenciálem do budoucna a (2) obor lépe odolávající výkyvům na trhu a ekonomickým cyklům. Fond farmacie a biotechnologie ČP INVEST je vám přitom k dispozici již od jednorázové investice ve výši 3 000 Kč nebo při pravidelné investici ve výši 500 Kč. Pokud se o potenciálu farmaceutického průmyslu chcete dozvědět více, informujte nás prostřednictvím některého z kontaktních formulářů, rádi vám bezplatně poskytneme více informací.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz