Neomezený tarif se vyplatí

13.10.2015 | PR článek | Spoření

Operátoři vám v zásadě nabízejí omezený nebo neomezený tarif. Jaký je mezi nimi rozdíl a u koho si sjednáte nejvýhodnější nabídku?

kalkula_ka_s_pras_tkem__pras_tko.jpg
Prasátko
Hledáte výhodné SPOŘENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi spoří

13 767 445 521


Získejte v průměru o 2 % vyšší úrok
-
Náš návrh spoření je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Získejte jistotu na 2 roky

U neomezeného tarifu se vážete smlouvou k danému operátorovi na 2 roky. Někdo by mohl podotknout, že je to nepříjemné, ale tak to zkrátka je a tuto podmínku najdete všude. Je proto zbytečné proti tomu bojovat. I tak se vám rozhodně tento druh tarifu vyplatí mnohem víc než omezený tarif, kde v případě přečerpání volných minut nebo zpráv přeplatíte měsíční fakturu o mnohdy větší částku, než jste zamýšleli.

Nabídky mobilních operátorů

Jak si ale mobilní tarif vyberete? Trh ovládají T-Mobile, Vodafone a O2. Vesměs si účtují za neomezené tarify stejné ceny. Například za neomezené volání do všech sítí včetně SMS a 1,5 GB dat zaplatíte u všech tří operátorů shodnou částku 749 Kč. Jiné neomezené tarify se nedají cenově srovnávat, protože každý operátor nabízí trochu jiné řešení. Někdo přihodí objem dat, jiný volné minuty. Vybírat můžete i z menších poskytovatelů tarifů a virtuálních operátorů.

Srovnejte si nabídky rychle a jednoduše

Jak se v jednotlivých nabídkách nejlépe zorientovat? Pořiďte si neomezený tarif od Tarifomatu. Jejich certifikovanou online kalkulačku schválil Český telekomunikační úřad. Srovnávač nevlastní žádný mobilní operátor, proto je zcela nezávislý. Takto kalkulačka vám během několika sekund přehledně srovná nabídky od větších i menších operátorů na českém trhu, a vy si tak můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

Využijte nadstandardních služeb

Tarifomat využívají všichni mobilní operátoři, proto se stal největším distribučním kanálem mobilních tarifů a proto přirozeně disponuje nejvýhodnějšími nabídkami. Využijte této možnosti a sjednejte si neomezený tarif přímo na míru. Nyní např. jen za 450 Kč. Navíc získáte kompletní právní servis a poradenství po celou dobu trvání služby.

Žádost o bezplatný návrh
VYSOKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o VYSOKÝ ÚROK
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz