Nová kampaň AXA využívá výhody v regionech

27.10.2017 | redakce | Tiskové zprávy
AXA spustila dvouměsíční komunikační kampaň, jejímiž hlavními tématy jsou podpora povinného ručení a rizikového životního pojištění. Kampaň využívá vizuály, které doplňují „personifikované“ informace o výhodách a benefitech pojištění AXA v jednotlivých regionech. Kampaň využívá formáty OOH. Probíhá jak v České republice, tak na Slovensku a potrvá do konce listopadu 2017.
axa.jpg

„Komunikačním cílem našich kampaní je posílit vnímání skupiny AXA jako silného partnera v důležitých životních situacích a přesvědčit klienty, aby začali uvažovat nad možnostmi, jak ochránit sebe, svou rodinu, majetek i finance,“ upřesňuje David Poes, ředitel útvaru Customer Value Management a člen vedení skupiny AXA ČR/SR. Podzimní kampaň se zaměřuje na podporu dvou nosných pojistných produktů, které jsou odlišené i prostřednictvím vizuálů. „Máme pro své klienty nejen různé produktové výhody, ale také zajímavou cenovou nabídku ve vybraných regionech. Kampaň jsme proto připravili na míru našim regionálním pobočkám,“ vysvětluje David Poes.

První vizuál podporuje prodej povinného ručení, které patří mezi pilíře neživotního pojištění AXA. „Povinné ručení je produkt citlivý na cenu, takže i proto budou příslušné vizuály umístěny zejména v regionech, v nichž chceme oslovit nové klienty,“ upřesňuje zaměření kampaně Oskar Serekeš, marketingový ředitel skupiny AXA ČR/SR.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Rizikové životní pojištění patří mezi klíčové pojistné produkty AXA, a proto se druhý vizuál zaměřuje na prodej pojištění v tomto segmentu. „Připravili jsme zcela novou komunikaci zaměřenou na klienty, potenciální klienty, ale i naši vlastní distribuční síť. Zdůrazňujeme a podporujeme silné stránky našeho produktu včetně profilace AXA jako specialisty a odborníka na takzvaná „velká rizika“, konkrétně dlouhodobou pracovní neschopnost a invaliditu,“ říká Oskar Sekereš.

Vizitka kampaně:

Kreativa kampaně je vytvořena interně a využívá v plné míře formáty OOH, zejména standardní billboardy, ale také menší formáty, jako jsou citilighty, a to nejen ve městech, nýbrž i v sítích čerpacích stanic MOL. Dalším nosičem sdělení budou obrandované autobusy městské a příměstské hromadné dopravy. Celá kampaň je z vizuálního hlediska zcela nová a využívá řadu prvků nové korporátní identity AXA.