Příběh úspěšné investice – Dynamický investiční program ČP INVEST

V dnešním pokračování seriálu úspěšných investic vás seznámíme s Dynamickým investičním programem ČP INVEST, další investicí z dílny ČP INVEST, kterou můžeme, díky zhodnocení 4,04 % p. a. v uplynulých pěti letech, určitě považovat za úspěšnou.

img_224.jpg
Graf
Hledáte výhodné INVESTICE?


S námi je získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a naši klienti s námi investují

13 767 445 521Investujte do exkluzivních produktů
-

Náš návrh investic je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Portfolio tohoto programu se skládá z 8 podílových fondů ČP INVEST, jmenovitě se jedná o Smíšený fond, Fond korporátních dluhopisů, Fond globálních značek, Fond farmacie a biotechnologie, Fond ropy a energetiky, Fond nových ekonomik a Zlatý fond.

Prostřednictvím tohoto investičního programu tedy participujete na vývoji hned několika sektorů. Díky této struktuře portfolia získáváte také velmi důležitou regionální diverzifikaci, kdy jsou vám v případě tohoto investičního programu k dispozici investiční příležitosti z celého světa.

ČP INVEST patří v České republice mezi vedoucí společnosti, co se vývoje tematicky zaměřených podílových fondů týče, i toto pak dělá z investice do Dynamického investičního programu ČP INVEST poměrně „luxusní záležitost“.

Čím jsou výjimečné fondy obsažené v Dynamickém investičním programu ČP INVEST?

Fond globálních značek – v uplynulých pěti letech nejvýkonnější korunový akciový fond zaměřený na silné nadnárodní společnosti

Fond farmacie a biotechnologie – jediný korunový akciový podílový fond nabízený v České republice, který investuje výhradně do oborů zdravotní péče a biotechnologie

Fond nových ekonomik – nejvýkonnější korunový akciový podílový fond investující do rozvíjejících se zemí za uplynulé tři měsíce, šest měsíců a pět let

Fond korporátních dluhopisů – nejvýkonnější korunový dluhopisový fond investující do firemních dluhopisů za rok, tři roky a pět let.

Fond ropy a energetiky – absolutně nejvýkonnější korunový akciový fond investující do ropného a energetického průmyslu za měsíc, tři měsíce, šest měsíců, rok, tři roky a pět let

Zlatý fond – jediný korunový akciový fond investujících výhradně do cenných papírů navázaných na zlato.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, investujte do dynamického investičního programu ČP Invest s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde

 

Portfolio do každého počasí

Portfolio Dynamického investičního programu ČP INVEST je sestaveno tak, aby obsáhlo všechna strategicky významná odvětví ekonomik po celém světě a umožnilo vám tak vydělávat na růstech jednotlivých regionů či jednotlivých sektorů. Svému úspěchu vděčí Dynamický investiční program i kombinaci cyklických a necyklických odvětví. V případě poklesů trhů se velmi daří komoditám, jejichž ceny rostou, v případě tohoto investičního programu je to pak Zlatý fond, který vám přináší výnosy i v době, kdy klesají např. ceny akcií. „Špatné počasí“ dále svědčí i korporátním dluhopisům, které v portfoliu programu zastupuje Fond korporátních dluhopisů. Také farmaceutický průmysl se s ekonomickými obtížemi vyrovnává poměrně snadno, i z tohoto důvodu je pak v investičním programu obsažen i Fond farmacie a biotechnologie. Mezi „držáky“ lze zařadit i silné nadnárodní společnosti, které zastupuje Fond globálních značek. Ekonomický růst je pak synonymem pro růst ceny ropy, elektřiny, nemovitostí a také zvýšený příliv investic do rozvíjejících se trhů. O výdělky na rostoucích trzích se vám pak tedy postarají Fond ropy a energetiky, Fond nemovitostních akcií a Fond nových ekonomik (pokud vás zajímají možnosti diverzifikace portfolia za účelem předcházení výrazným propadům, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce, rádi vám poskytneme více informaci a sestavíme investiční plán tak, aby vám vaše investice přinášely co možná nejvyšší výnosy při co možná nejnižší pravděpodobnosti ztráty).

Tolik teorie. V praxi výše uvedené znamená výnos 10,72 % za uplynulých pět let, což se v případě pravidelné měsíčních investic rovná výnosu 4,04 % p. a.

 

Vývoj pravidelné měsíční investice do Dynamického investičního programu ČP INVEST

Pozn. Data od 12/2007 do 11/2012

 

Zatěžkávacích zkoušek pak v uplynulých pěti letech nebylo zrovna málo: krize amerického hypotečního trhu, světová ekonomická recese, problémy eurozóny se zadlužením, nepokoje v severní Africe, válka v Lybii, tsunami v Japonsku a napětí kolem Íránu. I přes to všechno dosahuje, právě díky vhodnému rozložení svého portfolia, Dynamický investiční program ČP INVEST poměrně vysokých výnosů.

 

Přehled stavu portfolia Dynamického investičního programu ČP INVEST

Podílový fond Zastoupení v portfoliu Investovaná částka Aktuální hodnota Výnos
Smíšený fond 25% 7 500 Kč 8 467,51 Kč 12,90%
Fond korporátních dluhopisů 10% 3 000 Kč 3 706,56 Kč 23,55%
Fond globálních značek 15% 4 500 Kč 5 075,14 Kč 12,78%
Fond farmacie a biotechnologie 10% 3 000 Kč 3 599,51 Kč 19,98%
Fond ropy a energetiky 10% 3 000 Kč 2 772,72 Kč -7,58%
Fond nových ekonomik 5% 1 500 Kč 1 504,95 Kč 0,33%
Zlatý fond 5% 1 500 Kč 1 644,18 Kč 9,61%
Fond nemovitostních akcií 20% 6 000 Kč 6 446,21 Kč 7,44%

Pozn. údaje od 1. 12. 2007 do 26. 11. 2012

 

Pro koho je Dynamický investiční program ČP INVEST určen?

Dynamický investiční program ČP INVEST je určen těm z vás, kteří usilují o nadprůměrné zhodnocení investic v horizontu 5 a více let. Ovšem zároveň také pro ty z vás, kteří se při investování chtějí vyhnout nadměrnému riziku (které snižuje právě diverzifikace vašich investic do 8 podílových fondů).

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, investujte do dynamického investičního programu ČP Invest s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich investičních možností kliknutím zde

 

I přesto, že se svým složením jedná o balíček „luxusních“ produktů, je tato investice dostupná téměř každému. Minimální pravidelná investice do tohoto programu totiž činí dostupných 500 Kč měsíčně (pokud vás oslovila možnost diverzifikace portfolia, ale chcete investovat menší částky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce, rádi vám najdeme možnost, jak investovat do diverzifikovaného portfolia i při nižších investicích).

Kromě toho, že je Dynamický investiční program ČP INVEST investicí s úspěšným historickým zhodnocením, jedná se zároveň o investici s vysokým potenciálem růstu do budoucnosti. A to právě díky složení portfolia tohoto programu zahrnujícího podílové fondy patřícím k nejlepším ve své kategorii, potenciálu oborů, do kterých tyto podílové fondy investují a také díky jejich správnému „mixu“ v portfoliu Dynamického investičního programu ČP INVEST.

Pokud máte jakékoliv dotazy k potenciálu jednotlivých oborů, do kterých investují podílové fondy obsažené v Dynamickém investičním programu ČP INVEST, potenciálu růstu Dynamického investičního programu ČP INVEST jako celku, či vhodnosti této investice pro vás, kontaktujte nás s žádostí o informace prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce. Rádi vám také sestavíme bezplatný a nezávazný návrh investic do tohoto či jiných investičních programů dostupných v České republice.


Autor: Petr Rozkošný
Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÝCH INVESTIC
Odeslat žádost o VÝHODNÉ INVESTICE
Máte dotaz ke spoření?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz