Proč finančně strádáme? Je to prostě pohodlné

Kolik znáte lidí, kteří si od rána do večera stěžují na svou finanční situaci, své nadřízené, podřízené, partnery, sousedy apod.? Kolik z nich se rozhodlo se svým problémem něco udělat? Jeden z dvaceti, jeden z deseti, nebo dokonce jeden z pěti? O kolik více z nich by se podle vás pokusilo se svou situací něco dělat v případě, že by zjistili, že je současné okolnosti vážně ohrožují na životě? Věřte mi, výrazně více by jich nebylo.

plan_11_kalkulacka_a_tuzka.jpg
Hodiny
ZÍSKEJTE peníze navíc


S námi to dokážete


jsme na trhu již od roku 1998 a máme již

481 293 klientů



Získejte řešení pravidelně získávající významná ocenění
-

Náš návrh řešení je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Brzká (finanční) smrt je pohodlnější než snaha o její odvrácení

To, do jakých extrémů může zajít pohodlnost popisuje i jeden příběh vyprávěný Denisem Waitleym, americkým motivátorem, spisovatelem a psychologem amerického olympijského týmu či posádky kosmické lodi Apollo.

Příběh pojednává o jednom primitivním kmenu žijícím v Jižní Americe. Členy tohoto kmene po dlouhou dobu „kosila“ nemoc způsobující předčasnou smrt. Nejednalo se však o žádná záhadná úmrtí, tuto nemoc přenášel na členy kmenu v té oblasti žijící hmyz. Řešením celého problému by tedy bylo odstěhovat se do lokality, ve které se tento hmyz nevyskytuje.

 

vítěz testu finančních poradců
Vytvořte si svůj osobní finanční plán a dosáhněte finanční nezávislosti s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde

 

Co myslíte, rozhodl se tento kmen přestěhovat, nebo raději zvolil cestu pokračování předčasných úmrtí?

Možná vás to překvapí, ale členové kmene se skutečně rozhodli zůstat a riskovat smrt.

Pohodlný problém v tomto případě zvítězil nad nepohodlným řešením.

Co to má společného s vašimi penězi?

Docela mnoho, i když se ve vašem případě nejedná o otázku života a smrti. Ruku na srdce, nevolíte i vy v některých z níže uvedených případech cestu „pohodlného problému“?

  • Využívání drahého bankovního účtu namísto levného bankovního účtu z důvodu již zavedených trvalých příkazů, inkasních plateb apod.
  • Přeplácení životního i neživotního pojištění v úmyslu vyhnout se nepříjemné konverzaci s pracovníkem banky či pojišťovny, ve které jste si toto pojištění zřídili, kdy se navíc utěšujete „výmluvou“, že jiné pojištění by stejně nebylo levnější.
  • Postupné „darování“ peněz našetřených na vašem stavebním spoření i přes to, že si již na stavební spoření nespoříte a fakt, že vám stavební spořitelna pravidelně účtuje poplatky za vedení smlouvy, která se vám již nevyplatí.
  • Placení drahého povinného ručení a havarijního pojištění z důvodu toho, že má vaše současná pojišťovna jako jediná pobočku ve vašem městě.
  • Ponechání vašich volných prostředků v investicích, které vám za poslední roky nepřinesly žádný užitek s tím, že ani výhled do budoucnosti není příliš růžový právě z důvodu toho, že je podle vás výběr nové (lepší) investice velmi složitý proces, navíc bez záruky správného rozhodnutí.

 

S nezávislým finančním konzultantem můžete úspor dosáhnout okamžitě


Určitě by stálo za to, dát si dohromady celkovou částku, kterou platíte za zbytečné a užitek vám nenesoucí finanční produkty, drahé telefonní tarify, drahé připojení k internetu, drahé a zbytečné členství v klubech, rozdíl mezi jednorázovým a předplaceným jízdným apod.

Určitě se jedná o velmi zajímavou částku.

Výrazně lepší finanční situace můžete dosáhnout i bez námahy

Díky nezávislému finančnímu konzultantovi můžete svou finanční situaci výrazně vylepšit téměř bez jakékoliv námahy. Veškerou „práci“ za vás totiž odvede právě na pomoc přizvaný nezávislý finanční konzultant, který vám na základě vašeho zadání navrhne řešení, pomocí kterého se vaše finanční situace začne zlepšovat de facto okamžitě. Podstatnou část vašich zbytečných výdajů totiž paradoxně tvoří náklady na produkty, které lze vypovědět téměř okamžitě.

 

vítěz testu finančních poradců
Vytvořte si svůj osobní finanční plán a dosáhněte finanční nezávislosti s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde

 

Kolik můžete ušetřit spoluprací s nezávislým finančním konzultantem?

V případě řešení nesoucí název OK Finanční plán, které svým klientům poskytuje vítěz největšího pořádaného testu finančních poradců, společnost Broker Consulting,a. s. se jedná o následující částky.

 

Spočítejte si, kolik peněz navíc do rodinného rozpočtu vám přinese OK Finanční plán.

 

Typ produktu Váš současný stav Rozdíl dosažený spoluprací s BC Peníze navíc v rodinném rozpočtu
Splátky hypotéky -700 Kč
Platby na pojištění -50 %
Úroky ze spořicího účtu +2 %
Celkem x

 

Změňte osud svých rodinných financí ještě dnes

To co dnes považujete za luxus pro vás může být v budoucnosti standardem. Služba, která vám změní život k lepšímu, je vám přitom k dispozici zdarma. O nezávazný a bezplatný návrh vylepšení vaší finanční situace můžete požádat prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na této stránce. Jen vy pak rozhodnete o tom, jestli svou finanční situaci změníte k lepšímu.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Odeslat žádost o návrh VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Máte dotaz k finančnímu plánu?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz