S finančním plánem se nemusíte bát toho, že onemocníte

Chabé zdraví najdete snad ve všech „žebříčcích“ důvodů, proč lidé končí v osobním bankrotu. Samotné nemoci samozřejmě nelze úplně předcházet, jí způsobeným finančním potížím však ano, stačí mít správně nastavený finanční plán.

img_176.jpg
Hodiny
ZÍSKEJTE peníze navíc


S námi to dokážete


jsme na trhu již od roku 1998 a máme již

481 293 klientůZískejte řešení pravidelně získávající významná ocenění
-

Náš návrh řešení je bezplatný a nezávazný
-
-

 

 

 

Ten Vás ochrání zejména před výpadkem příjmů (správně nastaveným pojištěním s dostatečnými krytími a denním odškodným) a připraví na první dny pracovní neschopnosti, kdy Vám ještě nejsou vyplaceny peníze z pojištění. Na oba „pilíře“ ochrany proti finančním potížím způsobeným nemocí se nyní pojďme podívat blíže…

Finanční rezerva

Dostatek likvidních peněz uložených např. na spořicím účtu, je kritický v prvních dnech pracovní neschopnosti, kdy se Vám pomalu kumulují doplatky za léky, vznikají náklady na dopravu k lékaři a do toho přichází pravidelná „dávka“ složenek a splátek úvěrů.

Vzhledem k tomu, že denní odškodné získáte pravděpodobně od 15. či 26. dne nemoci, je potřeba si na toto meziobdobí (od 1. do 15. dne nemoci) našetřit dostatek peněz na pravidelné výdaje i výdaje spojené s lékařskou péčí. Doporučená výše finanční rezervy činí 3 – 6 násobek měsíčních výdajů, tj. dva týdny pracovní neschopnosti díky dostatečné rezervě přežijete bez úhony.

 

 

vítěz testu finančních poradců
Vytvořte si svůj osobní finanční plán a dosáhněte finanční nezávislosti s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci kliknutím zde

 

Životní pojištění

Následky vážných nemocí s dobou léčení v řádu měsíců, již z finanční rezervy „neutáhnete“, proto je vhodné se proti následkům pracovní neschopnosti pojistit, ať už jde o pojištění velmi vážných onemocnění (kdy získáváte jednorázovou výplatu pojistného už v době, kdy je Vám nemoc diagnostikována) či denní odškodnění za dobu pracovní neschopnosti, kdy je Vám vypláceno Vámi zvolené denní odškodné (jeho výši si určíte v návrhu pojistné smlouvy), které by Vám v ideálním případě mělo dorovnat rozdíl mezi nemocenskou a Vaším příjmem ze zaměstnání či podnikání (nemocenská je nižší, než Váš příjem ze zaměstnání či podnikání). Na škodu samozřejmě není, když je součet nemocenské a denního odškodného vyšší, než Váš běžný příjem, právě s ohledem na náklady spojené s léčbou (doplatky za léky, doprava, případně speciální denní režimy).

Úplnou ochranu si nevytvoříte hned, bez odkladu byte však měli začít jednat

Proti tomu, aby Vám dlouhodobá pracovní neschopnost nezpůsobila vážné finanční problémy, v extrémním případě končící osobním bankrotem (jak postupně nebudete schopni splácet své závazky) se sice neochráníte hned (finanční rezervu zřejmě budete tvořit několik měsíců), okamžitě však můžete řešit, jak se vlastně proti vážným finančním potížím zajisti. Domluvte si tedy ještě dnes bezplatnou konzultaci s finančním konzultantem, který Vám sestaví finanční plán „na míru“, díky kterému pro Vás nemoc nebude strašákem. V případě Vašeho zájmu Vám tuto konzultaci můžeme zprostředkovat i my. Stačí, když nás oslovíte prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Žádost o bezplatný návrh
VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Odeslat žádost o návrh VÝHODNÉHO ŘEŠENÍ FINANCÍ
Máte dotaz k finančnímu plánu?
Zeptejte se nás!

Chci zodpovědět dotaz