Šlapali jsme do pedálů

05.07.2015 | redakce | Tiskové zprávy
Stalo se už tradicí, že sportovně zaměření a zdatní jedinci KB Penzijní společnosti spojili síly s ostatními borci z celé skupiny KB a v květnu se do práce dopravovali svou vlastní silou, na kole.
rsz_1kb_ps_cmyk_claim.jpg

Letos navíc tato akce dostala charitativní rozměr. Společně s Nadací KB Jistota jsme podpořili organizaci Sport bez předsudků, která se věnuje zapojení sociálně znevýhodněných dětí do sportovních aktivit. Finančně přispět mohli všichni zaměstnanci, každý najetý kilometr na kole znamenal dvě koruny na konto navíc.  Ve skupině KB bylo vybráno téměř 87 000 Kč, touto částkou jsme zabodovali i v celostátních soutěžích, KB Penzijní společnost přispěla na konto druhou nejvyšší částkou z členů celé skupiny.

 

vítěz testu finančních poradců
Zabezpečte se na stáří s vítězem testu finančních poradců. Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes, sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Svým výkonem z party KB PS s názvem Šlapusi se do toho nejvíc opřel předseda představenstva Pavel Racocha – zvládnul najet 203,4 km za 16 jízd.

Jako firma se skupina KB s počtem 178 cyklistů umístila na druhém místě, společně jsme ujeli 36 928 km. Scházely pouhé 3 000 km a objeli bychom celou zeměkouli.  Do atmosféry tak skupina  KB vypustila o 4,06 tun CO2 méně než obvykle. Emisní kalkulačka našeho týmu Šlapusi ukázala téměř 80 kg nevypuštěného CO2.


Vzhledem k tomu, že Stodůlky, kde sídlí naše společnost, jsou na nejvyšším a nejtáhlejším pražském kopci, patří skupině Šlapusi obrovský obdiv všech kolegů.

Tým ŠLAPUSI: (zleva) Kamil Kočí, Jiří Zpěváček, Ondřej Horák, Lenka Kurtinová, Pavel Racocha