Tým pojištění korporátního majetku a odpovědnosti UNIQA povede Vladimír John

14.02.2017 | redakce | Tiskové zprávy
Na pozici ředitele pojištění korporátního majetku a odpovědnosti v UNIQA pojišťovně nastoupil od února Vladimír John. Do jeho rezortu bude spadat i vývoj produktů majetkového pojištění občanů a živnostníků (segment SME), a také soupojištění v případě velmi velkých rizik ve spojení s ostatními pojistiteli. Spolupracovat bude jak svlastní obchodní sítí, tak i partnerskými makléřskými společnostmi.
uniqa.png

Ing. Vladimír John (35) je absolventem Vysoké školy ekonomické. Po sedmiletém angažmá v makléřské spolenosti INPOL pracoval v uplynulých pěti letech v Generali Pojišťovně, nejprve jako manažer úpisu korporátních rizika posléze jako manažer péče o významné klienty a strategické makléřské partnery pojišťovny.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

V UNIQA pojišťovně nahradí dosavadního ředitele korporátního businessu Petra Koubu,který opouští brand UNIQA po třinácti letech na vlastní žádost.