UNIQA hodnocena loni jako nejlepší zdravotní pojišťovna cizinců

25.01.2016 | redakce | Tiskové zprávy
V loňském roce byl proveden celostátní průzkum „Zdravotní pojišťovna roku 2015“, který porovnával kondici a kvalitu zdravotních pojišťoven v ČR. Respondenty bylo celkem 156 ředitelů nemocničních zařízení s akutními lůžky z celého území. Šlo o první ročník takové ankety; předchozí průzkumy se zaměřovaly na úroveň služeb českých nemocnic.
uniqa.png

Součástí tohoto hodnocení bylo také sestavení žebříčku komerčních pojišťoven, jež nabízejí zdravotní pojištění pro cizince pobývající na území ČR. V této kategorii rozhodli ředitelé nemocnic, že nejlepší spolupráci mají s UNIQA pojišťovnou. Do budoucna má jít o pravidelný projekt, který má za úkol mapovat přínos a práci zdravotních pojišťoven v ČR očima odborníků. Průzkum organizuje HealthCare Institute ve spolupráci s výzkumnou agenturou Ipsos.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes a chraňte své zdraví s vítězem testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

UNIQA pojišťovna provozuje zdravotní pojištění pro cizince od roku 2007. Poskytuje krytí za zdravotní péči poskytnutou pojištěnému klientovi na území České republiky, resp. v schengenském prostoru. Počet pojištěných cizinců u UNIQA každoročně stoupá.