UNIQA pojišťovna prodloužila partnerství s českým volejbalem

05.09.2016 | redakce | Tiskové zprávy
Znovu podepsaná smlouva o spolupráci mezi UNIQA a Českým volejbalovým svazem potvrdila pojišťovnu v pozici generálního partnera tohoto sportovního odvětví. Kontrakt s počátečním datem 1. září 2016 navazuje na předchozích šest let spolupráce. I nadále počítá s tím, že nejvyšší soutěže v České republice ponesou název UNIQA volejbalová extraliga žen, respektive UNIQA volejbalová extraliga mužů. V letní sezóně bude probíhat pod hlavičkou UNIQA také Mistrovství ČR v beachvolejbalu. UNIQA podpoří nejen české reprezentační týmy, ale také volejbalovou mládež.
uniqa.png

Uplynulých šest let spojení volejbalu a UNIQA pojišťovny se osvědčilo. Generální ředitel Martin Žáček komentoval dosavadní zkušenosti takto: „Partnerství naplnilo všechna očekávání, s nimiž jsme do něj vstupovali. Především je volejbal sportem masovým s jednou z nejširších hráčských základen v ČR. Naprostá většina z nás ho sama vyzkoušela nebo ho provozuje rekreačně. Hraje se ve všech koutech naší republiky a také média ho pokrývají v hojné míře. Tomuto sportu lidé rozumí a rádi ho sledují i pasivně. Atraktivní beachvolejbal přitáhl v nedávné době mnoho aktivních hráčů a diváků. Vítáme rovněž, že vedení volejbalového svazu věnuje velkou pozornost dětem a mládeži, což je příslibem stabilního postavení tohoto odvětví i do budoucna.“

Staronového generálního partnera vítá i prezident Českého volejbalového svazu Zdeněk Haník: „Oceňuji nejen získání potřebné finanční jistoty pro český volejbal, ale i seriózní partnerskou značku UNIQA. Dosavadní šestiletá spolupráce byla nejen korektní a vstřícná, ale dnes už se nebojím říct, že i přátelská, a proto jsem rád, že jsme se dohodli na pokračování i pro další sezónu. Smlouva je zároveň závazkem pro všechny segmenty českého volejbalu: extraligy mužů a žen, reprezentací České republiky a beachvolejbalu.“

Dlouhodobost spolupráce je významným faktorem i pro UNIQA pojišťovnu. Výhodou je i celoroční program – v zimní sezóně šestkový volejbal v halách a v létě beachvolejbal pod širým nebem. Pro UNIQA pojišťovnu znamená partnerství s českým volejbalem největší a nejkomplexnější aktivitu na poli sportovního marketingu.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Společnost už má zkušenosti z podpory míčových sportů v oblasti basketbalu a fotbalu na klubové úrovni – byla dlouhá léta partnerem brněnského družstva basketbalistek pyšnícího se rekordním počtem titulů mistryň ČR, a v minulosti rovněž řadu let podporovala fotbalisty pražské Sparty. Sportovní tváří UNIQA pojišťovny je už více než 10 let Štěpánka Hilgertová, nejúspěšnější česká vodní slalomářka, k níž letos na jaře přibyl mladý Jiří Prskavec, jenž se jako jediný závodník na divoké vodě může pochlubit medailí z nedávno skončené olympiády v Riu.

O společnosti UNIQA

UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již třiadvacet let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje v desítce nejsilnějších pojišťoven v ČR.

UNIQA pojišťovna je součástí rakouské skupiny UNIQA Group s aktivitami na trzích 19 zemí Evropy. Obsluhuje celkem na 10,5 milionu klientů. V rámci komunikačních aktivit klade koncern velký důraz na sportovní marketing a podporu úspěšných osobností. Například v  Rakousku jsou tvářemi UNIQA lyžařští šampioni Benjamin Raich a Marlies Schildová, na Slovensku slalomářka Veronika Zuzulová.

O Českém volejbalovém svazu

Český volejbalový svaz je nejvyšším volejbalovým orgánem v České republice se sídlem v Praze. ČVS je zakládajícím členem Mezinárodní volejbalové federace (FIVB) a Evropské volejbalové konfederace (CEV). Účelem a posláním ČVS je podporovat pohybovou činnost u svých členů, hráček a hráčů, zvláště pak u mládeže; podporovat a rozšiřovat všechny formy volejbalu (pro širokou veřejnost, výkonnostní i vrcholovou); reprezentovat volejbal na národní i mezinárodní úrovni a hájit zájmy organizací FIVB, CEVu a ČOV.