UNIQA pojišťovna se stává generálním partnerem Jiřího Prskavce

22.03.2016 | redakce | Tiskové zprávy
UNIQA pojišťovna minulý týden podepsala smlouvu o partnerství s předním českým vodním slalomářem Jiřím Prskavcem. Jde o další prohloubení aktivit UNIQA v tomto sportovním odvětví, v němž působí už od roku 2005, kdy vzniklo partnerství se Štěpánkou Hilgertovou. Kromě toho se UNIQA prezentuje každoročně jako hlavní partner na vrcholných událostech vodního slalomu v Praze-Tróji, kde se tradičně jezdí závody Světového poháru nebo Mistrovství světa.
uniqa.pngJiří Prskavec je mladý a nadějný závodník, který si však už vybudoval pevné místo a respekt mezi svými soupeři, protože ho zdobí řada úspěchů z mezinárodních závodů. Zdobí ho bronz z LOH mládeže v Singapuru 2010, tituly mistra Evropy z let 2013 a 2014 a mistra světa z roku 2015. Současně získal stejné tituly i v kategorii do 23 let. Loni se probojoval mezi deset nejlepších sportovců roku 2015 v České republice a znovu se stal Kanoistou roku. Dostal se ale i do patnáctky nominovaných nejlepších sportovců světa v anketě vyhlašované mezinárodní asociací sportovních novinářů AIPS – společnost mu dělali například atlet Bolt, tenista Djokovič, anebo fotbalista Messi a závodník formule 1 Hamilton.

Sám komentoval nové spojenectví se značkou UNIQA takto: „Jsem velmi potěšen, že se UNIQA pojišťovna rozhodla investovat do mého dalšího rozvoje. Tuto společnost jsem samozřejmě vnímal jako silného partnera našeho sportu dlouhou dobu a jsem rád, že nyní bude i mým osobním generálním partnerem. Je motivující mít podporu úspěšné firmy. Určitě mi to usnadní přípravu, a já se budu snažit společnost UNIQA reprezentovat co nejlépe.“

Sportovní marketing se v komunikačním mixu UNIQA pojišťovny dlouhodobě osvědčil. Češi jsou národ sportovců, anebo minimálně věrných sportovních diváků. Prezentace značky ve spojení s oblíbenými sportovními odvětvími má pozitivní vliv na znalost a image. Vedle vodního slalomu se UNIQA pojišťovna angažuje jako generální partner českého volejbalu.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

„Naše pojišťovna je univerzální a pokrývá pojistné potřeby celé populace i korporátních klientů. Působíme po celé České republice. Motivem aktivit jak ve vodním slalomu, tak i volejbalu, je snaha oslovit co nejširší veřejnost napříč věkovými skupinami a všude v republice. Oba tyto sporty tomuto záměru plně odpovídají. Protože kdo z nás nebyl alespoň jednou na vodě, anebo nepinkal do balonu,“ komentoval současné aktivity generální ředitel UNIQA pojišťovny Martin Žáček.

Dlouholetou tváří UNIQA je Štěpánka Hilgertová, legenda a ikona vodního slalomu. Nyní k ní přibyl další velmi úspěšný závodník ve stejné kategorii K1. Součástí výběru však nebyly jen sportovní výsledky, ale také lidské vlastnosti a postoj ke sportu. Jiří Prskavec zaujal rovněž svým tréninkovým nasazením, zápalem a sportovním srdcem, a současně přátelskou a vstřícnou povahou. Má tedy potenciál být nejen mimořádně úspěšným sportovcem, ale také všestranným vzorem pro děti i vrstevníky. Proto dobře reprezentuje i hodnoty, které vyznává UNIQA pojišťovna.