UNIQA spolupracuje s LeasePlanem v povinném ručení

03.08.2017 | redakce | Tiskové zprávy
Od července se stala UNIQA pojišťovna novým partnerem společnosti LeasePlan v oblasti povinného ručení. Uspěla ve výběrovém řízení a bude pojišťovat všechna vozidla pořizovaná s financováním od této firmy. Celkové roční pojistné přesáhne sto milionů korun. Jde o více než 22.000 převážně osobních vozidel.
uniqa.png

Všechny vozy pořizované přes LeasePlan budou pojištěny s komfortním limitem pojistného plnění až do 100 milionů korun pro újmy na zdraví a do 100 milionů korun pro majetkové škody.

V povinném ručení podniká UNIQA od roku 2000, kdy proběhla demonopolizace trhu. V poslední době roste v tomto segmentu velmi dynamicky tempem okolo deseti procent ročně a v portfoliu má více než 400.000 pojištěných vozidel.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

O společnosti UNIQA

UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již čtyřiadvacet let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje v osmičce nejsilnějších pojišťoven v ČR. UNIQA pojišťovna je součástí skupiny UNIQA Group, která je nyní aktivní na 18 evropských trzích a obsluhuje bezmála 10 milionů klientů.

O společnosti LeasePlan

LeasePlan je v globálním i tuzemském měřítku vedoucí společností ve full-service leasingu automobilů – profesionální správě firemních autoparků. Dlouhodobě obhospodařuje klienty s různou velikostí flotil, když se každému zákazníkovi věnuje tým profesionálů. Je zastoupen v 32 zemích a v portfoliu má přes 1,68 milionu vozů. V roce 1995 přivedl full-service leasing do České republiky. Dnes tady pečuje o více než 23.000 vozidel.