UNIQA znovu hlavním partnerem Světového poháru ve vodním slalomu v Praze

05.09.2016 | redakce | Tiskové zprávy
Po napínavých kláních na Olympijských hrách v Brazílii čeká české špičkové závodníky na divoké vodě nyní další závodní tajenka v podobě posledního letošního kola Světového poháru, který bude hostit Trojský kanál v Praze. První zářijový víkend se tam sejde na 320 borců z 38 zemí celého světa. UNIQA pojišťovna doprovází tyto vrcholné svátky vodního slalomu v Praze už více než deset let. Také letos podpoří vyvrcholení letošní závodní sezóny jako hlavní partner akce.
uniqa.png

Nedávno jsme zažili s našimi závodníky napínavé okamžiky jejich bojů v olympijském Riu. Radost jsme měli z postupu českých lodí do finále a z krásné medaile Jiřího Prskavce. Nyní máme možnost sledovat světovou špičku na vlastní oči v Praze a držet palce i prožívat znovu emoce s našimi reprezentanty mezi slalomovými brankami v areálu v Tróji.

Zopakuje Jiří Prskavec umístění na stupních vítězů? Spraví si naši deblisté na závěr sezóny chuť po nešťastném závěru olympijského finále? Potvrdí Kateřina Kudějová svoji příslušnost ke světové špičce? Nebo ji dokáže porazit nestárnoucí legenda Štěpánka Hilgertová? Zlomí Vítězslav Gebas svoji bramborovou tradici? Objeví se nové vodácké naděje a překvapí současnou špičku, anebo bude slavit zkušenost? To všechno jsou otázky, na které odpoví první víkend v září.

Přijďte společně s UNIQA pojišťovnou podpořit české reprezentanty a užít si s nimi hezké chvíle u vody. Semifinálové a finálové jízdy se jedou v sobotu i v neděli. Lístky stojí 80 Kč na den; děti do 150 cm mají vstup zdarma. Více informací o Světovém poháru najdete na www.slalomtroja.cz.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

O společnosti UNIQA a jejím sportovním marketingu


UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již třiadvacet let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje stabilně v desítce nejsilnějších pojišťoven v ČR. UNIQA pojišťovna je součástí skupiny UNIQA Group, která je nyní aktivní na 19 evropských trzích a obsluhuje více než 10,5 milionu klientů.

 

Kromě jiných aktivit sportovního marketingu je UNIQA od roku 2005 také generálním partnerem naší historicky nejúspěšnější kajakářky Štěpánky Hilgertové a jejího syna Luboše Hilgerta, který se rovněž může pyšnit mezinárodními úspěchy. Od letošního jara se UNIQA stala rovněž generálním partnerem Jiřího Prskavce, našeho aktuálně nejspolehlivějšího závodníka. Od roku 2006, kdy UNIQA pojišťovna poprvé podpořila Mistrovství světa ve vodním slalomu, participovala společnost nepřetržitě každoročně i na všech největších mezinárodních akcích v tomto sportovním odvětví v ČR.