V nové soutěži pro studenty středních škol Autoškola Allianz mohou středoškoláci vyhrát videokameru a fotoaparáty

14.10.2015 | redakce | Tiskové zprávy
Nadační fond Allianz a Policie ČR vyhlásily novou soutěž, ve které můžete vyhrát videokameru a fotoaparáty. Jmenuje se Autoškola Allianz a je určena pro studenty středních škol, které baví natáčet a zpracovávat videa a kteří se dokáží zamyslet nad problematikou bezpečnosti silničního provozu.
logo___claim.png

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá – stačí natočit krátké video (max. 2 minuty), na kterém zachytíte dopravní situaci, která z pohledů chodců, ale i řidičů zapůsobí preventivně. Po jejím zhlédnutí by měli být diváci opatrnější, ohleduplnější a vstřícnější. Videa mohou být edukativní, vážná a veselá, jejich zpracování je zkrátka pouze rukou jejich tvůrců. Existuje jediný limit – nesmí být delší než dvě minuty a musí být o dopravní bezpečnosti.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Sjednejte si pojištění s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

„Pokud by tento dopravní rytmus, zachycený hledáčkem studentů přispěl k záchraně alespoň jednoho lidského života, pak bude mít tento filmařský projekt smysl,“ řekl tajemník správní rady Allianz nadačního fondu Roman Ventura.

Studenti středních škol mohou svá videa posílat prostřednictvím portálů Uschovna.cz nebo WeTransfer.com do 31. listopadu 2015 na adresu autoskola@allianz.cz. Nejlepší filmař získá videokameru v hodnotě cca 15.000 Kč, za druhé a třetí místo je fotoaparát v hodnotě zhruba 10.000 korun.

V rámci Autoškoly Allianz vstupují do soutěže dopravně preventivních videí vždy konkrétní jednotlivci, nikoliv celé třídy nebo školy. Vítězná videa vyberou specialisté komunikace z Prezídia Policie ČR a Nadačního fondu Allianz na konci prosince 2015.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou ifiremní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.