Víme, jak u Wüstenrot hypoteční banky získat hypotéku na rekreační objekt

Způsobů je hned několik, Wüstenrot hypoteční banka dokonce akceptuje rekreační objekt jako zástavu i u hypotéky bez prokazování příjmů! Získat můžete hypotéku až na 100 % kupní ceny rekreačního objektu.
img_013.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Zástava

V případě, že Wüstenrot hypoteční bance budete ručit rekreačním objektem, můžete získat úvěr ve výši 70 % zástavní hodnoty této nemovitosti. Zbylých 30 % prostředků je nutné hradit z jiných zdrojů (např. vlastní úspory, spotřebitelský úvěr). Řešením je samozřejmě i ručení jinou nemovitostí. Do zástavy Wüstenrot hypoteční bance lze dát buď pouze tuto jinou nemovitosti (např. rodinný dům, byt v osobním vlastnictví) či rekreační objekt a tuto druhou nemovitosti.

V prvním případě (ručení pouze jinou nemovitostí) můžete od Wüstenrot hypoteční banky získat úvěr až na 90 % zástavní hodnoty této nemovitosti. Tj. pokud ručíte nemovitostí v hodnotě např. 2 000 000 Kč, maximální výše hypotéky činí 1 800 000 Kč

V případě, že Wüstenrot hypoteční bance dáváte do zástavy jak rekreační objekt, tak jinou nemovitost, půjčí Vám banka až 90 % zástavní hodnoty obou nemovitostí. Tj. pokud ručíte rekreačním objektem v hodnotě 600 000 Kč a jinou nemovitostí v hodnotě 900 000 Kč, činí maximální výše hypotéky až 1 350 000 Kč.

Zástavní hodnotu nemovitostí, od níž se odvíjí maximální výše hypotéky, určuje smluvní znalec banky.

Příjmy

Jak již bylo uvedeno výše, Wüstenrot hypoteční banka umí poskytnout hypotéku na rekreační objekt i v případě, že žadatel o hypotéku není schopen prokázat své příjmy. V tomto případě činí maximální výše hypotéky 50 % ceny nemovitosti. I zde platí, že lze ručit i více jak jednou nemovitostí. Tj. v případě, že dáte do zástavy rekreační objekt v hodnotě 600 000 Kč a jinou nemovitosti v hodnotě 900 000 Kč, maximální výše hypotéky činí až 750 000 Kč.

U hypotéky bez prokazování příjmů Wüstenrot hypoteční banky platí, že o hypotéku musí žádat min. 2 osoby, přičemž tato hypotéka je primárně určena bonitní klientele a podnikatelům, kteří z důvodu optimalizace daňového přiznání nejsou schopni prokázat dostatečně vysoké příjmy (doložení příjmů zde probíhá skrze čestné prohlášení).

Splatnost

Wüstenrot hypoteční banka u hypotéky na rekreační objekt umožňuje až 30 letou splatnost, kdy platí, že hypotéku je třeba splatit do 75 let věku žadatele s rozhodujícím příjmem (tj. žadatele s nejvyšším příjmem).

Mezi výhodami hypotéky Wüstenrot hypoteční banky je nutné zmínit to, že banka po žadatelích o hypotéku nevyžaduje založení běžného účtu a splácení hypotéky z něj.

V případě, že Vás zaujala možnost financovat koupi rekreačního objektu prostřednictvím hypotéky od Wüstenrot hypoteční banky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce s žádostí o bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce