Wüstenrot snížil úrokové sazby u Půjčky Pro Bydlení

06.06.2016 | redakce | Tiskové zprávy
Stavební spořitelna Wüstenrot přichází od 1. června s letní nabídkou Půjčky ProBydlení. Novinkou je snížení úrokové sazby na 4,89 % ročně u úvěru bez zajištění nemovitostí a bez akontace.  
Klienti jistě uvítají i skutečnost, že sjednání Půjčky ProBydlení v PÚ tarifu je zcela zdarma. Na poplatcích za uzavření smlouvy o stavebním spoření, za poskytnutí úvěru a za správu úvěrových účtů ušetří tisíce korun. Zvýhodněná úroková sazba platí do konce srpna.
WUS_logo_300x180px.jpg

U Půjčky ProBydlení si klienti mohou vybrat z pěti různých dob splatnosti 6, 10, 14, 18 a 22 let podle toho, jak vysokou měsíční splátkou chtějí zatížit svůj rodinný rozpočet,“ říká Radka Floriánová, manažerka produktu a dodává: „Z našich interních statistik vyplývá, že klienti raději volí nižší splátku a delší dobu splatnosti, a to ve více než v 70 procentech případů. Většinu úvěrů využívají klienti za účelem rekonstrukce bytu nebo domu, čemuž odpovídá i průměrná výše úvěru, která se pohybuje kolem 350 tisíc korun.“

Zájem o Půjčku ProBydlení roste i díky rychlosti vyřízení. Rozhodnutí o poskytnutí úvěru je klientovi oznámeno do 24 hodin.  Úvěrové prostředky vyplácí Wüstenrot předem zálohově. Doklady prokazující jejich vynaložení na bytové potřeby dodává klient dodatečně.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Financujte své bydlení s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Další výhodou je státní podpora a úspora na daních

Ke smlouvě o stavebním spoření, ke které je sjednána Půjčka ProBydlení, může klient získat státní podporu až 2 000 korun ročně. Úroky zaplacené z Půjčky ProBydlení lze odečíst z daňového základu, což je výhodou oproti klasickému spotřebitelskému úvěru.

Půjčka ProBydlení je oceňována i odborníky

Půjčka ProBydlení bodovala u odborné poroty soutěže Zlatá koruna hned po svém zavedení v loňském roce, kdy se umístila na 3. místě. V letošním ročníku si o příčku polepšila a získala Stříbrnou korunu.