Wüstenrot snižuje úrokové sazby Půjčky ProBydlení

08.10.2015 | redakce | Tiskové zprávy
S platností od 1. října snižuje stavební spořitelna Wüstenrot úrokové sazby u Půjčky ProBydlení o 0,5 % p. a. Další novinkou je snížení požadavků na zajištění tohoto úvěru.
WUS_logo_300x180px.jpg

Za zvýhodněné úrokové sazby poskytne Wüstenrot úvěry v limitovaném objemu 500 milionů korun, a to u žádostí podaných do 31. 12. 2015.

Půjčka ProBydlení má široké spektrum využití. Lze s ní financovat jak drobné úpravy v bytě, tak i nákladnější rekonstrukce bydlení. Jsem přesvědčena, že úroková sazba u úvěru bez akontace a zajištění se splatností do 10 let ve výši od 4,5 % ročně je pro žadatele velmi atraktivní“, komentuje mimořádnou nabídku Dagmar Náhlíková, vedoucí úseku vývoje bankovních produktů finanční skupiny Wüstenrot.

 

vítěz testu finančních poradců
Udělejte správné rozhodnutí ještě dnes. Financujte své bydlení s vítězem největšího testu finančních poradců. Sjednejte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci Vašich možností kliknutím zde

 

Horní hranici úvěru poskytovaného bez jakéhokoliv zajištění zvýšila stavební spořitelna u jednotlivce na 500 000 korun a u více žadatelů (manželé partneři apod.) na 700 000 korun Zajištění nemovitostí požaduje až u úvěrů přesahujících 1 milion korun.

Zpracování a poskytnutí Půjčky ProBydlení je do konce roku zdarma. V PÚ-tarifu OF-P je bez poplatku i uzavření nové smlouvy o stavebním spoření, ke které je poskytován úvěr.

Zájemci o Půjčku ProBydlení jistě uvítají rychlé rozhodnutí o úvěru do 24 hodin i výplatu úvěrových prostředků předem před doložením dokladů o účelu použití na řešení bytových potřeb.

Přehled úrokových sazeb a podrobné informace o Půjčce ProBydlení jsou uveřejněny na www.wustenrot.cz.