Zjednodušené refinancování hypotéky u Wüstenrot hypoteční banky – kdy je možné?

Wüstenrot hypoteční banka nastavila podmínky zjednodušeného refinancování tak, aby byly dostupné pro drtivou většinu „majitelů“ hypoték u konkurenčních finančních domů. Co přesně Vám Wüstenrot hypoteční banka může nabídnout, to Vám povíme níže…
bydleni_02_klice.jpg
Dům
Hledáte výhodný úvěr na BYDLENÍ?


S námi jej získáte


jsme na trhu již od roku 1998 a zprostředkovali jsme úvěry na bydlení v objemu

34 799 179 685


Garantujte si bezplatně výhodný úrok
-
Ušetřete na hypotéce v průměru 700 kč měsíčně
-
-

 

 

 

Co si v případě Wüstenrot hypoteční banky představit pod pojmem „zjednodušené refinancování“?

V rámci tzv. zjednodušeného refinancování hypotéky neprokazují žadatelé o hypotéku své příjmy standardní cestou (tj. potvrzením od zaměstnavatele, daňovým přiznáním apod.), ale čestným prohlášením, ve kterém uvádí, že jim jejich příjem umožňuje řádné splácení hypotéky. V případě, že o možnost zjednodušeného refinancování žádá OSVČ, která si u Wüstenrot hypoteční banky bere úvěr vyšší jak 2 mil Kč a zároveň úvěr nad 70 % hodnoty zastavované nemovitosti, dokládá tato OSVČ spolu s žádostí i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu.

Dále pak tito žadatelé neplatí poplatek za zhotovení odhadu ceny nemovitosti v případě, že mají k dispozici (a jsou Wüstenrot hypoteční bance schopni poskytnout) původní odhad ceny nemovitosti a zároveň jsou schopni doložit:

  • čestné prohlášení o stavu nemovitosti
  • aktuální fotodokumentaci nemovitosti (vnitřní i venkovní prostory

Kdy je možné využít možnosti zjednodušeného refinancování?

O zjednodušené refinancování účelového úvěru (hypotéka, úvěr ze stavebního spoření apod.) můžete požádat v případě, že:

Kolik a na jak dlouho si můžete půjčit?

Minimální výše hypotéky Refin, v rámci které lze využít službu zjednodušeného refinancování, činí 300 000 Kč, maximální výše této hypotéky pak činí 15 000 000 Kč na jednu fyzickou osobu, případně ekonomicky spjaté celky (tj. jako rodina získáte max. 15 000 000 Kč, pokud by s Vámi žádali např. i rodiče, pak získáte až 30 000 000 Kč), přičemž výše čerpaného úvěru nesmí přesáhnout 90 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Peníze si můžete půjčit až na 30 let (max. však do 75 let věku osoby s rozhodujícím příjmem), minimálně na 5 let.

Co je důležité zmínit…

Jednou z hlavních konkurenčních výhod Wüstenrot hypoteční banky u refinancování hypoték je fakt, že tato banka je schopna Vám poskytnout novou hypotéku s předem danou úrokovou sazbou až 9 měsíců před termínem požadovaného refinancování. U této banky navíc nemusíte mít veden běžný účet. Banka se rovněž v úvěrové smlouvě zavazuje k tomu, že Vám na konci fixace úrokové sazby nabídne stejnou sazbu jako novému klientovi (tj. nehrozí nešvar, že Vám banka na konci fixace úrokové sazby nabídne vyšší úrokovou sazbu, než jakou by získal klient nový, tak jak k tomu stále dochází u jiných bank).

Pokud Vám tedy zbývá posledních pár měsíců do konce fixace úrokové sazby Vaší stávající hypotéky, je nejvyšší část začít se zabývat tím, jaké možnosti máte u konkurenčních bank, přičemž Wüstenrot hypoteční banka patří k finančním institucím, u kterých je vhodné s tímto zjišťováním začít.

Žádost o bezplatný návrh
NÍZKÉ ÚROKOVÉ SAZBY
Odeslat žádost o NÍZKÝ ÚROK

Hypoteční kalkulačka
Zjistěte kolik s námi můžete ušetřit na hypotéce v naší hypoteční kalkulačce