Výhodné financování bydlení

Jaké výhody získáte financováním bydlení se společností Broker Consulting,a.s., provozovatelem portálu PenizeNAVIC.CZ?

 

 

Výhodné řešení financování bydlení

 

nízkou úrokovou sazbuušetřete na splátce hypotečního úvěru v průměru 700 Kč měsíčně. Získejte hypoteční úvěr s výhodnou úrokovou sazbou a získejte do svého rodinného rozpočtu peníze navíc.

úsporu na poplatíchušetřete díky hypotéce s námi na poplatcích jak u samotné hypotéky, tak i u dalších produktů

výhodné pojištění nemovitosti/bytu – pojištění nemovitosti/bytu je podmínkou pro získání hypotéky u všech bank v České republice, ušetřete s námi i na tomto pojištění.

 

 

 

 

 

Svobodu při rozhodování

 

náš návrh hypotečního úvěru je bezplatnývšechny návrhy hypotečního úvěru, stejně jako veškeré konzultace jsou bezplatné. Nadstandardní službu detailního návrhu výhodného financování bydlení tak získáváte zcela zdarma.

náš návrh hypotečního úvěru je nezávazný – žádost o návrh hypotečního úvěru je nezávazná a neplynou vám z ní žádné povinnosti. Jen vy sami rozhodujete o tom, zda-li navrhovaného řešení využijete, opět, zcela bezplatně.

 

 

 

 

Profesionální jednání a nadstandardní servis

 

Jak probíhá spolupráce s Broker Consulting a.s. a s vaším osobním finančním konzultantem této společnosti?

 

na základě uzpůsobení se vašim potřebám – návrh hypotečního úvěru je přizpůsoben tak, aby zcela odpovídal vašim představám i možnostem. Samozřejmostí jsou konzultace týkající se vhodného nastavení splatnosti hypotečního úvěru, fixace úrokové sazby a využítí případných nadstandardních služeb.

na základě férového jednání – před samotným podpisem smlouvy o hypotéce vám finanční konzultant vysvětlí veškeré vlastnosti úvěru a seznámí vás se všemi náklady s hypotékou spojenými. Veškeré uváděné vlastnosti hypotečního úvěru jsou konečné, získáváte tedy produkt tak, jak vám byl navržen na začátku jednání.

na základě trvalé péče – váš osobní finanční konzultant je vám kdykoliv bezplatně k dizpozici po dobu splatnosti hypotečního úvěru. Svého konzultanta tak máte kdykoliv k dispozici pro případ jakýchkoliv požadavků či dotazů na hypoteční úvěr. Získáváte tak doživotní záruku výhodného řešení financování bydlení.

 

 

 

Kvalitu služeb Broker Consulting, a.s. potvrzují i významné finanční společnosti

 

 

 

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz