Výhodné investice

Jaké výhody získáte investováním se společností Broker Consulting,a.s., provozovatelem portálu PenizeNAVIC.CZ?

 

 


Výhodné řešení investování

 

výhodné investice bez zvýšených poplatků - získejte výhodné investice bez zbytečných poplatků, ušetřete na poplatcích a získejte více peněz k investování. U vybraných produktů s námi investujete s nulovými vstupními poplatky.

bezpečné investice - veškeré nabízené investice prochází pravidelnou kontrolou, získáváte tak tedy návrh investic ověřených světových společností. Získejte investice s garancí vrácení investované částky + připsaného výnosu.

daňové poradenství - investiční řešení pro vás je navrhováno tak, aby splňovalo podmínky osvobození od daně.

 

 

 

 

 

 


Svobodu při rozhodování

 

náš návrh investování je bezplatnývšechny návrhy investování, stejně jako veškeré konzultace jsou bezplatné. Nadstandardní službu detailního návrhu výhodného investování tak získáváte zcela zdarma,

náš návrh spoření je nezávazný – žádost o návrh investic je nezávazná a neplynou vám z ní žádné povinnosti. Jen vy sami rozhodujete o tom, zda-li navrhovaného řešení využijete, opět, zcela bezplatně.

 

 

 

 


Profesionální jednání a nadstandardní servis

 

Jak probíhá spolupráce s Broker Consulting a.s. a s vaším osobním finančním konzultantem této společnosti?

 

na základě uzpůsobení se vašim potřebám – návrh investic je přizpůsoben tak, aby zcela odpovídal vašim představám i možnostem. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace týkající se vhodného nastavení investic.

na základě férového jednání – před samotným podpisem smlouvy o investování vám finanční konzultant vysvětlí veškeré vlastnosti investování. Veškeré uváděné informace jsou konečné, získáváte tedy produkt tak, jak vám byl navržen na začátku jednání.

na základě trvalé péče – váš osobní finanční konzultant je vám kdykoliv bezplatně k dizpozici po dobu trvání vašich investic. Svého konzultanta tak máte kdykoliv k dispozici pro případ jakýchkoliv požadavků či dotazů na vaše investice.

 

 

 

Kvalitu služeb Broker Consulting, a.s. potvrzují i významné finanční společnosti

 

 

 

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz