Výhodné pojištění

 

Jaké výhody získáte pojíštěním se společností Broker Consulting,a.s., provozovatelem portálu PenizeNAVIC.CZ?

 

 

Výhodné řešení pojištění

 

pojištění s nízkými platbami pojistného ušetřete na platbách za životní pojištění v průměru 50 % a získejte do svého rodinného rozpočtu peníze navíc.

úsporu díky správnému nastavení pojištěníušetřete na pojjistném díky správnému nastavení pojištění a získejte do svého rozpočtu další peníze navíc

daňové výhody – získejte pojištění, díky kterému si můžete, snížit daňový základ a ušetřit tak na dani z příjmu.

 

 

 

 

 

Svobodu při rozhodování

 

náš návrh pojištění je bezplatnývšechny návrhy pojištění, stejně jako veškeré konzultace jsou bezplatné. Nadstandardní službu detailního návrhu výhodného pojištění či návrhu, jak ušetřit na vašem současném pojištění, tak získáváte zcela zdarma.

náš návrh pojištění je nezávazný – žádost o pojištění je nezávazná a neplynou vám z ní žádné povinnosti. Jen vy sami rozhodujete o tom, zda-li navrhovaného řešení využijete, opět, zcela bezplatně.

 

 

 

 

Profesionální jednání a nadstandardní servis

 

Jak probíhá spolupráce s Broker Consulting a.s. a s vaším osobním finančním konzultantem této společnosti?

 

na základě uzpůsobení se vašim potřebám – návrh pojištění je přizpůsoben tak, aby zcela odpovídal vašim představám i možnostem. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace týkající se vhodného nastavení pojištění.

na základě férového jednání – před samotným podpisem smlouvy o pojištění vám finanční konzultant vysvětlí veškeré vlastnosti pojištění a seznámí vás s náklady na pojištění. Veškeré uváděné náklady jsou konečné, získáváte tedy produkt tak, jak vám byl navržen na začátku jednání.

na základě trvalé péče – váš osobní finanční konzultant je vám kdykoliv bezplatně k dizpozici po dobu trvání pojištění. Svého konzultanta tak máte kdykoliv k dispozici pro případ jakýchkoliv požadavků či dotazů na vaše pojištění. Získáváte tak doživotní záruku výhodného řešení pojištění.

 

 

 

Kvalitu služeb Broker Consulting, a.s. potvrzují i významné finanční společnosti

 

 

 

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz