Výhodné spoření

Jaké výhody získáte spořením se společností Broker Consulting,a.s., provozovatelem portálu PenizeNAVIC.CZ?

 

 


Výhodné řešení spoření

 

vysokou úrokovou sazbu - získejte ze svých úspor více díky v průměru o 2 % vyšší úrokové sazbě, která vám přinese peníze navíc do vašeho rodinného rozpočtu.

bezpečné uložení úspor - spořte bezpečně, veškeré vklady jsou pojištěny, získáváte tak velmi výhodný a zároveň bezpečný způsob spoření.

příspěvky od státu - získejte díky spoření s námi maximální možné příspěvky od státu, díky kterým porostou vaše úspory ještě rychleji.

 

 

 

 

 

 


Svobodu při rozhodování

 

náš návrh spoření je bezplatnývšechny návrhy spoření, stejně jako veškeré konzultace jsou bezplatné. Nadstandardní službu detailního návrhu výhodného spoření, včetně získání státních příspěvků tak získáváte zcela zdarma.

náš návrh spoření je nezávazný – žádost o návrh spoření je nezávazná a neplynou vám z ní žádné povinnosti. Jen vy sami rozhodujete o tom, zda-li navrhovaného řešení využijete, opět, zcela bezplatně.

 

 

 

 


Profesionální jednání a nadstandardní servis

 

Jak probíhá spolupráce s Broker Consulting a.s. a s vaším osobním finančním konzultantem této společnosti?

 

na základě uzpůsobení se vašim potřebám – návrh spoření je přizpůsoben tak, aby zcela odpovídal vašim představám i možnostem. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace týkající se vhodného nastavení spoření.

na základě férového jednání – před samotným podpisem smlouvy o spoření vám finanční konzultant vysvětlí veškeré vlastnosti spoření a seznámí vás s výši úroků a státních příspěvků, které získáte. Veškeré uváděné informace jsou konečné, získáváte tedy produkt tak, jak vám byl navržen na začátku jednání.

na základě trvalé péče – váš osobní finanční konzultant je vám kdykoliv bezplatně k dizpozici po dobu trvání spoření. Svého konzultanta tak máte kdykoliv k dispozici pro případ jakýchkoliv požadavků či dotazů na vaše spoření. Získáváte tak doživotní záruku výhodného řešení spoření.

 

 

 

Kvalitu služeb Broker Consulting, a.s. potvrzují i významné finanční společnosti

 

 

 

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz