Výhody registrace

Založením účtu získáváte ZDARMA přístup do jedinečné aplikace Moje finanční portfolio, která je navržena tak, že si na své přijdou jak běžní klienti bank čerpající standardní bankovní produkty (spotřebitelský úvěr, spořící účet), tak i profesionální finanční poradci spravující portfolia svých klientů.

Používání aplikace nevyžaduje žádné odborné vzdělání ani orientaci na finančních trzích, vše je navrženo tak, aby správafinančích produktů byla jednoduchá a intuitivní.

Co získáte založením účtu na serveru PenizeNAVIC.cz?

  • Především přehled nad svými osobními financemi, nad hodnotou finančního majetku i aktuální výší dluhů.

  • Možnost spravovat jednoduchou formou všechny běžně dostupné finanční produkty jako: stavební spoření, spořicí účty, termínované účty, spotřebitelské úvěry a půjčky, úvěry ze stavebního spoření, hypotéky, životní i neživotní pojištění, podílové fondy a další.

  • Možnost svěřit hlídání důležitých termínů spojených s vloženými produkty této aplikaci. Budete nejen upozorňováni s dostatečným předstihem na důležité termíny, ale spolu s upozorněním obdržíte i zajímavé tipy a triky, které se dané situace týkají.

  • Moje finanční portfolio je tvořeno přehlednou grafikou, jednotlivé produkty jsou rozděleny na aktiva, pasiva a pojistné produkty. Veškeré úkony, které lze v aplikace provádět jsou doprovázeny přehlednou nápovědou.

  • Registrací získáváte přístup k redakčnímu newsletteru, který vás bude informovat o novinkách zapracovaných na webu, o akčních nabídkách serveru a jeho partnerů, o zajímavých článcích a dalších událostech.

Moje finanční portfolio - homepage bez hlídačů

Obr.1 - Náhled homepage bez hlídačů

Moje finanční portfolio - náhled s hlídači

Obr. 2 - Náhled homepage s hlídači

Nastavení hlídačů

Obr. 3 - Náhled nastavení hlídačů

Co získají navíc finanční poradci?

  • Správu portfolií neomezeného počtu klientů.

  • Až do odvolání pro nově registrované poradce vše zcela zdarma.

  • Možnost vytvářet klientům vlastní přístup pro prohlížení portfolia (read only) bez možnosti editovat či mazat produkty.

  • Přístup k unikátní databázi, jež obsahuje historické kurzy více než 2 000 podílových fondů.


Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz