Výhody spolupráce s Broker Consulting

 

Jaké výhody získáte spoluprací se společností Broker Consulting, provozovatelem portálu PenizeNAVIC.cz?

 

Výhodné řešení všech částí osobních financí

 

Spoluprací se společnosti Broker Consulting,a.s., spolupracující s 68 finančními institucemi, se vašim osobním financím otevírají nové možnosti, včetně přístupu k exkluzivním produktům připraveným exkluzivně k řešení potřeb klientů společnosti  Broker Consulting, a.s. Touto spoluprací zároveň získáte výhodné řešení všech částí osobních financí.

 

Jaké jsou základní části osobních financí, a jaké výhody u nich získáváte spoluprací s Broker Consulting,a.s.?

 

 • zabezpečení - ochraňte život, zdraví a majetek nejen vás, ale i těch, na kterým vám záleží. Spoluprací s Broker Consulting,a.s. a v průměru o 50 % levnějšímu a správně nastavenému pojištění navíc chráníte sebe i své blízké za velmi výhodnou cenu, díky čemuž vám následně ve vašem rodinném rozpočtu zůstává více volných prostředků

 • spoření - s v průměru o 2 % vyšším úrokem na účtu své finance nejen úspěšně chráníte před inflací, ale zároveň je bezpečně zhodnocujete nad inflaci. Samozřejmostí je přitom okamžitý přístup k penězům bez výpovědních lhůt a pojištění těchto vkladů.

 • bydlení - střecha nad hlavou je základní lidskou potřebou. Díky v průměru o 700 Kč nižší splátce hypotéky, kterou získáváte spoluprácí s Broker Consulting, a.s. nejen že ušetříte na svých nákladech na bydlení, zároveň se vám právě díky nižším splátkám naskýtá možnost zařídit si své bydlení dle vašich představ.

 • investování - usilujete o to, abyste své volné finanční prostředky zhodnotili co možná nejvíce, ať již v krátkodobém či dlouhodobém horizontu? Díky spolupráci s vaším osobním finančním konzultantem Broker Consulting,a.s., který vám umožňuje investování vašich prostředků v rámci 25 bank a investičních spočeností, máte tento cíl na dosah ruky. Vaše volné finanční prostředky jsou díky širokému portfoliu investic investovány přesně dle zadání, na kterém se dohodnete s vaším osobním konzultantem.

 • penze - úspory na penzi jsou rovněž významnou součástí osobních financí každého člověka. Zajištění na penzi přitom nezahrnuje pouze spoření si na penzijním připojištění. Historie i situace v okolních zemí nám neustále připomíná to, že je v rámci zajištění se na penzi nutná diverzifikace, tzn. ukládání prostředků do více produktů. Tuto možnost získáváte díky řešení s názvem OK Finanční plán, které je unikátním produktem společnosti Broker Consulting,.a.s. Díky Finančnímu plánu, který zahrnuje i zabezpečení, spoření a investování, máte možnost připravit se na penzi více způsoby tak, aby vám vaše úspory na penzi dovolily důstojné stáří.

   

   

   

   

  Absolutní přehled a kontrolu nad svými osobními financemi

   

  Díky v České republice svým rozsahem ojedinělé službě OK Finanční plán, která je součástí finančního poradenství společnosti Broker Consulting, a.s., získáte absolutní přehled o stavu vašich osobních financí a kontrolu nad jejich budoucím vývojem.

   

  V čem je služba OK Finanční plán unikátní?

   

  • v první řadě svou kvalitou - využitím služby OK Finanční plán získáte řešení osobních financí, které pravidelně získává významná ocenění (Vítězství v kategorii "kvalita navrhovaného řešení" rozsáhlého testu odborného časopisu Osobní finance, úspěšné zvládnutí testu pořadu Černé ovce, vítězství v historicky největším testu finančních poradců

  • svým rozsahem - s OK Finančním plánem získáte kontrolu nad všemi částmi osobních financí: spoření, investování, pojištění, zajištění na penzi

  • doživotní záruku -s OK Finančním plánem získáte doživotní kontrolu nad vývojem svých osobních financí. Změna je život, pokud dojde ve vašem životě k výrazné změně (např. manželství, nebo naopak rozvod), můžete s pomocí vašeho osobního konzultanta upravit nastavení OK Finančního plánu tak, aby odpovídal vašim novým potřebám, s ohledem na historicky sjednané produkty a jejich aktuální stav. OK Finanční plán je tedy řešení vašich osobních financí, které je schopno reagovat na jakékoliv změny ve vašem životě

  • ohledem na vaši stávající situaci - OK Finanční plán je řešení, které bere ohled na vaše stávající finanční produkty, ať jste si je uzavřeli kdekoliv. V případě, že vaše stávající produkty nekorespondují s vašimi požadavky, na kterých se dohodnete s vašim osobním konzultantem, jsou tyto stávající produkty šetrně upraveny.

  •  

    

    

   Profesionální jednání a nadstandardní servis

    

   Představujete si pod pojmem "finanční poradenství" člověka v kravatě, který vám uzavřel produkt a kterého jste pak následně již nikdy neviděli? Tato představa by odradila zřejmě každého. Finanční konzultant společnosti Broker Consulting,a.s. pracuje jinak. Cena? Naše konzultace jsou bezplatné, finanční konzultant a řešení vašich potřeb je pro vás tedy dosažitelné, ať již se nacházíte v jakékoliv životní situaci.

    

   Jak probíhá spolupráce s Broker Consulting a.s. a s vaším osobním finančním konzultantem této společnosti?

    

  • na základě uzpůsobení se vašim potřebám - váš osobní finanční konzultant doporučí řešení vašich osobních financí vždy až po té, co s ním důkladně zhodnotíte vaši současnou situaci a to, jak by měla podle vás vypadat vaše finanční situace v budoucnosti.

  • na základě férového jednání - řešení vašich potřeb navrhuje váš osobní finanční konzultant až po důkladném posouzení vašich potřeb. Samotné řešení vám váš osobní finanční konzultant vysvětlí tak, abyste mu porozuměli. Samotná dohoda o řešení vašich potřeba spolupráce s Broker Consulting,a.s. probíhá vždy až poté, co navrhovanému řešení plně porozumíte a souhlasíte s ním. Všechny naše konzultace jsou nezávazné, spolupráci tedy uzavíráte opravdu až tehdy, jste-li naprosto přesvědčeni o její výhodnosti


  • na základě trvalé péče - základní filozofií konzultantů společnosti Broker Consulting, a.s. je nejen navržení správného řešení vašich potřeb, ale zároveň i trvalá péče a pravidelné konzultance o současném vývoji vašeho řešení a případných změnách, které jsou v tomto řešení učiněny v souvislosti se změnami ve vašem životě, např. vaše povýšení spojené s vyšším platem a následně i více volnými prostředky ke spoření či investování.

   

   

   


  Kvalitu služeb Broker Consulting, a.s. potvrzují i významné finanční společnosti

   

   

   

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT
Stačí napsat svou e-mailovou adresu
a tlačítkem odeslat dotaz...

Chci zodpovědět dotaz